"Szybcy i wściekli" powrócą jako... serial animowany! Zobacz zwiastun nowej produkcji Netfliksa!

Do Internetu trafił pierwszy zwiastun animowanego serialu "Fast & Furious: Spy Racers"! Sprawdź, co już wiadomo o nowej produkcji!

Multimedia

"Szybcy i wściekli" to jedna z najbardziej dochodowych produkcji XXI wieku! Do tej pory powstało już 8 kinowych filmów z serii, a już niedługo do kin trafi spin-off serii, czyli "Szybcy i wściekli: Hobbs i Shaw", Twórcy znaleźli jednak sposób, aby ze swojego pomysłu wyciągnąć jeszcze więcej!

Prokurator mocno krytykuje serial Netfliksa! Będzie koleny pozew?Zobacz więcej

Już niedługo na Netflksie pojawi się serial animowany sygnowany nazwą kultowej serii, czyli "Fast & Furious: Spy Racers"! Nowa produkcja opowiadać będzie historię Tony'ego Toretto, który wraz z kolegami zostanie zrekrutowany przez rządową agencję, która zleci im zinfiltrowanie i zlikwidowanie elitarnej grupy, organizującej wyścigi. Zadanie nie będzie jednak takie proste. Szybko okaże się, że Jej działalność jest przykrywką dla złowieszczej organizacji, która planuje przejąć władzę nad światem.

Wśród twórców serialu można wymienić takie nazwiska jak Tim Hedrick, Bret Haaland, Neal Moritz Chris Morgan oraz sam Vin Diesel. Póki co Netflix nie zdradził jeszcze, kto podłoży głos pod bohaterów serialu. Premiera "Fast & Furious: Spy Racers" ma jednak odbyć się jeszcze w tym roku.

"Lucyfer" najpopularniejszym serialem w czerwcu! Co jeszcze ogląda się na świecie?Zobacz więcej

"Fast & Furious: Spy Racers" - zwiastun

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×