Szybcy i wściekli: Spy Racers

Przeczytaj także:

Nickelodeon Kids’ Choice Awards 2022. "High School Musical: Serial" i "iCarly" triumfują! Kto jeszcze otrzymał nagrody Nickelodeon?

Tegoroczna gala Nickelodeon Kids’ Choice Awards już za nami! Nie mogło zabraknąć szalonych pranków i hektolitrów zielonej mazi, która zalewała scenę, zaproszonych artystów i oczywiście zwycięzców plebiscytu. Wyłoniono laureatów ze świata filmu, muzyki, sportu, a nawet gier komputerowych w ponad dwudziestu kategoriach. W tym roku najbardziej utytułowaną gwiazdą okazała się Billie Eilish, która otrzymała aż dwie statuetki – za singiel „Happier Than Ever” i album o tym samym tytule.

11.04.2022Nickelodeon Kids’ Choice Awards 2022

"Szybcy i wściekli 8". Mokry sen Amerykanów, czyli Make America Great Again! [RECENZJA]

„Szybcy i wściekli 8” wyglądają trochę jak mokry sen Amerykanów; podczas gdy Donald Trump naprawdę pręży muskuły przed Rosjanami w Syrii oraz Koreą Północną, w filmie F. Gary’ego Graya patrzymy z politowaniem na bezbronnych Rosjan, którzy tracą „atomową walizkę”, a do tego ekipa pod wodzą Luke’a Hobbsa (Dwayne Johnson) walczy z rosyjskojęzycznymi separatystami. A co? Nie wolno? Make America Great Again!

23.02.2018Recenzje

"Szybcy i wściekli 8". Vin Diesel zdradza rodzinę! Zobaczcie szalony zwiastun nowej części najszybszej serii na świecie! [WIDEO+ZDJĘCIA]

W sieci zadebiutował pierwszy, bardzo oczekiwany, zwiastun ósmej części "Szybkich i wściekłych". Gwarantujemy, że to, co widzieliście w poprzednich częściach to pikuś w porównaniu z tym, co zobaczycie już w samym zwiastunie "ósemki"! Sprawdźcie szalony, pozbawiony kontroli, zwiastun "Szybkich i wściekłych 8".

12.12.2016Szybcy i wściekli 8

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×