"Szybki Bill", czyli Bilguun Ariunbaatar w Radiu Zet!

Od 15 października na antenie Radia ZET Bilguun Ariunbaatar będzie rozmawiać z gwiazdami w programie "Szybki Bill".

Multimedia

CZYTAJ TAKŻE: BILGUUN ARIUNBAATAR DOSTAŁ PROGRAM W RADIU ZET ANNA GUZIK I BILGUUN ARIUNBAATAR ZMIENIAJĄ STACJĘ?

"Szybki Bill" to rozrywkowa nowość w Radiu ZET. Bilguun Ariunbaatar, znany telewizyjny showman, będzie rozmawiać z gwiazdami polskiego show biznesu o rzeczach zaskakujących, mniej ważnych i tych zupełnie nieistotnych. Pierwszymi gośćmi programu będą Michał Piróg i Paweł Małaszyński. Nie zabraknie zabawnych pytań i odpowiedzi, abstrakcyjnego poczucia humoru i absurdalnych sytuacji, w których znajdą się goście "Szybkiego Billa". Wszystko z przymrużeniem oka i w stylu, z którego słynie Bilguun Ariunbaatar.

"Program jest rzeczywiście śmieszny. Kora by się nawet uśmiała. A nie, sorry, ona ma zawsze kilka gramów śmiechu ze sobą, więc się nie liczy. Ale naprawdę jest śmieszny, bo rozmawiam sobie z różnymi gwiazdami i one są miłe dla mnie, a ja ich dokręcam mocniej niż Monika Olejnik. Będę prowadził ten program, bo też chciałbym mieć tyle butów co ona" - mówi o swoim programie Bilguun Ariunbaatar.

CZYTAJ TAKŻE: PIOTR RUBIK I BILGUUN ARIUNBAATAR W "KOCHAM CIĘ POLSKO!" BILGUUN MUSI POCZEKAĆ NA WIELKĄ KARIERĘ

"Bill to przede wszystkim postać naładowana pozytywną energią. Ale ma też rzadką w show biznesie cechę: uczy dystansu do rzeczywistości. Bill podsuwa gwiazdom i nam wszystkim krzywe zwierciadło. To będzie program dla wszystkich, którzy chcą się dobrze bawić, ale jednocześnie mają chęć na odrobinę przewrotnej refleksji" - mówi Rafał Olejniczak, szef Radia ZET.

Jak sobie radzi Bilguun Ariunbaatar w zupełnie nowej dla siebie roli, można się przekonać już od 15 października. Program będzie emitowany codziennie od poniedziałku do piątku po 14 i 21 w Radiu ZET. Cały wywiad "Szybkiego Billa" w każdą sobotę po 14 oraz na www.radiozet.pl.

Komentarze

Skomentuj
  • Zabuza (gość)

    Może być ciekawie ... ; ]

    16.10.2012 19:58

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×