Szyc i Karolak piją w aucie

Już znudziły im się widać ekskluzywne lokale, drogie drinki i tabuny pięknych kobiet.

Multimedia

Tomasz Karolak (39 l.) i Borys Szyc (32 l.) czasem wolą tylko własne doborowe towarzystwo. Aktorzy uciekli z imprezy i kontynuowali zabawę... w samochodzie!

W sobotni wieczór obydwaj panowie spotkali się w jednej ze znanych warszawskich restauracji, gdzie rozpoczęli zabawę w gronie znajomych i innych imprezowiczów. Być może jednak Tomkowi i Borysowi w pewnej chwili zaczął przeszkadzać fakt, że wszyscy ukradkiem na nich zerkają i zapragnęli nieco więcej prywatności. Bo już po godzinie zamienili przestronne klubowe przestrzenie na nieco ciasne wnętrze auta Karolaka.

Tam już bez skrępowania kontynuowali zabawę, popijając, żartując i śmiejąc się do rozpuku. I tak dwaj kompani kompletnie odcięli się od rzeczywistości. Gwiazdorom nie przeszkadzało, że spędzają noc w tak nietypowych okolicznościach. Wręcz wyglądało na to, że bawią się wybornie. Zdecydowali się wyjść z auta dopiero po dwóch godzinach.

Zobacz również: Doda jeszcze nie raz wyjdzie za mąż

Czytaj także: Przepis na udaną imprezę według Borysa Szyca Alkohol zamienił na soczek! Karolak przy Szycu czuje się niedoceniony Cała prawda o Karolaku!

Komentarze

Skomentuj
  • ania (gość)

    Mój mąż przysięgał przez 17 lat,że już nie będzie pił... Szyc stracił PJ za jazdępo pijanemu... następny krok to odsiadka jeżeli dojdzie do recydywy....... alkohol potrafi zniszczyć nie jednego.

    17.06.2010 19:29
  • zibi (gość)

    A przecież Szyc się przysięgał ,że nie pije:))

    17.06.2010 18:00

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×