Szyc o obciachu!

Aktor na antenie Radia Zet opowiedział o tym, co go żenuje. Musiał przyznać, że ciemną plamą w jego dorobku aktorskim jest prowadzenie "Rankingu Gwiazd".

Multimedia

Do dziś nie do końca wiadomo, dlaczego, poza względami finansowymi, wziął udział w tej produkcji. Podobnie potraktował rolę w komedii romantycznej "Randka w ciemno", która nie cieszy się sympatią krytyków.

"Chciałem się poczuć, wiesz, jak amant. Oglądałem tych moich kolegów: ładnych, pięknie zrobionych, pięknie oświetlonych. Mówię: "Boże, jaki jestem brzydki i ohydny po prostu. Nigdy nie dadzą mi takiej roli". Aż tu przypadkiem, nie wiem jakim, ktoś się do mnie z tym zgłosił. Ja nie mogłem sobie odmówić… Tak, zasila konto, to też jest dobry argument. Więc jak nie masz pracy akurat, a dostajesz taką propozycję to ją bierzesz, a dla mnie to był również okres odpoczynku od ról dosyć ciężkich"- zdradza Marcinowi Prokopowi.

Czy faktycznie jest praca, której należy się wstydzić? W jego wypadku powinniśmy wybaczyć mu błędy i zapomnieć o porażkach. W końcu kto pamięta o "Rankingu Gwiazd" po jego ostatnich rolach, np. kreacji Silnego w "Wojnie polsko-ruskiej"?

Czytaj także: W filmie u Bruce'a Willisa? Podbije świat?

Komentarze

Skomentuj
 • Aga (gość)

  Madzia, gadasz jak potłuczona. Nie lubisz tego aktora, Twoja sprawa. Ale nie pisz że on odstrasza od ogladania filmu. Jak nie lubie polskich komedii romantycznych, więc ich nie ogladam, co nie znaczy że mam na forach jechać po tym gatunku. I nie zmienia faktu że Szyc jest aktorem dobrym. Zobacz jego rolę chociażby w serialu Oficer czy Wojna Polsko - Ruska. Swietny aktor i tyle.

  14.02.2010 20:03
 • madzia (gość)

  nie dziwie się, że krytycy nie są pozytywnie nastawieni do produkcji ,,Randka w ciemno", przyczyną może być tylko ten aktor (jego gra aktorska, talent) wiele osób on zniechęca do obejrzenia tej komedii.

  14.02.2010 18:57
 • madzia (gość)

  nie dziwie się, że krytycy nie są pozytywnie nastawieni do produkcji ,,Randka w ciemno", przyczyną może być tylko ten aktor (jego gra aktorska, talent) wiele osób on zniechęca do obejrzenia tej komedii.

  14.02.2010 18:56
 • kaśka (gość)

  Urodę i talent otrzymuje się od P.Boga,ważne ,żeby wiedzieć co z nimi zrobić:)) Najważniejsze,że nie pije- i oby tak dalej.

  14.02.2010 09:25

Dodaj komentarz

 • Trwa cisza wyborcza, dlatego komentowanie w serwisie zostało tymczasowo zablokowane. Zapraszamy do dzielenia się opiniami i komentarzami po zakończeniu ciszy

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×