Szykuje się porażka Brodzik!?

Był wielki, fenomenalny powrót, a skończy się fiaskiem.

Multimedia

Po urodzeniu bliźniaków Janka i Franka, aktorka Joanna Brodzik, która przed laty stworzyła niepowtarzalną kreację w hitowym serialu Kasia i Tomek, wróciła na ekrany TV w nowej produkcji tym, razem stacji TVP - w serialu Dom nad rozlewiskiem.

Miał być hit, a może skończyć się na … porażce. Jak donosi Fakt serial nie ma wysokiej oglądalności i ważą się jego dalsze losy. Mimo, tego, że przyciąga przed telewizory prawie 5 mln fanów, to i tak za mało. W porównaniu z szyldowym serialem M jak miłość, który gromadzi dwa razy tyle …

Pechem dla Brodzik jest dodatkowo to, że pojawiły się opinie, iż to ona jest winna tej sytuacji, bo nie potrafi “oddać ciepła złożoności charakteru" swojej serialowej bohaterki …

Czytaj także: Wstrzyknie sobie botoks? Nie myśli o przyszłości Brodzik za młoda?

Komentarze

Skomentuj
 • Myszka (gość)

  No bo to nie do końca jest rola dla niej. Musiałaby zrobić charakteryzację na starszą (wygląda jak ciut starsza siostra Mańki). No i zmienić środki wyrazu. Tu, niestety, są takie jak w "Magdzie M", a tam niestety nie był to szczyt jej możliwości aktorskich, chociaż serial popularny (to nie zawsze świadczy o poziomie gry). Może w "Magdzie M." grała nie do końca dobrze, bo grała ze swoim byłym....w dodatku zdradzonym przez nią. elementy personalne wpływają na pracę. Bardzo lubię tę aktorkę, ale powinna była chyba inaczej zagrać postać z "Rozlewiska". W scenach interakcyjnych jest okej, natomiast gdy gra tylko mimiką, sama przed kamerą - kompletnie mi się to nie widzi; mam wrażenie, że widzę kapryśną, infantylną, nadąsaną Magdę M. a nie serdeczną, nieco straceńczą, rzucającą się pod wpływem impulsu w różne niekoniecznie dobre wybory Małgosię. Mam nadzieję, że w następnej roli p. Joanna (którą bardzo lubię jako aktorkę) porzuci ten rodzaj gry, poszerzy zakres gry o coś poza miny. Wiem, że to są seriale. Ale w serialu też można zagrać na 50% lub na 100%... w "Kasi i Tomku" grała naprawdę niemal na full!

  17.09.2012 10:45
 • jedam (gość)

  mnie się podoba

  29.11.2009 08:31
 • ... (gość)

  faktycznie gra fatalnie, obejrzałam 2 odcinki i no nuda, lubię Brodzik, ale nie nadaje się do tej roli

  29.11.2009 01:58
 • ... (gość)

  Dom nad brodzikiem i to beznadziejnym... gorszych flaków dawno nie było i jeszcze ona porażka w każdej scenie...

  28.11.2009 23:05
 • no (gość)

  Nuda, nuda, nuda - tego serialu nie da się oglądać, mimo, że nic innego w tym czasie nie ma do oglądania w TV w oczekiwaniu na super serial Czas Honoru, który zaczyna się na 2-ce zaraz po zakończeniu tego nudziarstwa.

  28.11.2009 20:00
 • mmmmmmmmmm (gość)

  Nie ma aktorki, która zagrałaby tę rolę lepiej.

  28.11.2009 10:23

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×