Szymon Majewski debiutuje w teatrze! Premiera ONE MĄŻ SHOW już 13 czerwca

Autor i gwiazdor legendarnego już telewizyjnego talk-show, dziennikarz radiowy, performer, który jak nikt inny potrafi w inteligentny sposób rozśmieszyć Polaków, już niebawem zadebiutuje w teatrze, co więcej - od razu jako autor i... aktor!

Multimedia

Na scenie Och-Cafe Teatr w warszawskim Och-Teatrze w piątek 13 czerwca odbędzie się premiera spektaklu ONE MĄŻ SHOW powstałego pod artystyczną opieką Krystyny Jandy i Marii Seweryn na podstawie tekstu Szymona Majewskiego. Będzie to one man show w wykonaniu autora - przezabawna opowieść męża o żonie, ale też dająca się znakomicie uogólnić opowieść o przygodach współczesnego związku, o relacji kobieta-mężczyzna w ogóle. Pełen anegdot i zabawnych komentarzy spektakl o uczuciu bezkompromisowym. Ciepła, ironiczna, autoironiczna i... bardzo prawdziwa opowieść o uczuciach i związkach.

CZYTAJ TAKŻE: SZYMON MAJEWSKI NIE WRÓCI DO TELEWIZJI? SZYMON MAJEWSKI NABIJA SIĘ Z MAŁGORZATY ROZENEK I RADKA MAJDANA [WIDEO]

Jak mówi sam Szymon: Będzie to opowieść o dwojgu ludziach, którzy od ponad dwudziestu lat podróżują jedną łódką, a mimo to czasami nadal zdarza im się wiosłować w innych kierunkach. Przede wszystkim jednak będzie to spektakl, w którym widzowie - mam nadzieję - zobaczą także swoje doświadczenia i radości, bo czy wobec miłości nie jesteśmy jednakowo bezbronni?

Szymon Majewski znany jest z celnego i błyskotliwego poczucia humoru, refleksu oraz niewyczerpanej energii, zatem jego debiut teatralny będzie niewątpliwie wyjątkowym wydarzeniem. ONE MĄŻ SHOW będzie spektaklem ukazującym jego mniej znane oblicze - na scenie zobaczymy czujnego i czułego obserwatora swojej żony, który wychodząc od drobnych sytuacji potrafi mówić o tym, co w relacjach jest najważniejsze.

Na ONE MĄŻ SHOW wybrać się można od 14 czerwca począwszy - Och-Teatr zaprasza 14, 15, 18 oraz 21, 22, 28 i 29 czerwca oraz w lipcu i w sierpniu.

Źródło: Och Teatr, dostarczył: infoWire.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×