Szymon Majewski poprowadzi program "PogoDyńka" w Radiu Zet

Szymon Majewski po latach przerwy znów będzie pracował w Radiu Zet.

Multimedia

Największą popularność Szymonowi Majewskiemu przyniósł program satyryczny w TVN. Mało kto pamięta, że jego kariera zaczęła się w Radiu Zet. Kiedy satyryk zakończył współpracę z TVN, przez długi czas był bez stałego miejsca pracy. Teraz wraca do swoich korzeni - będzie prowadził program radiowy.

CZYTAJ TAKŻE: SZYMON MAJEWSKI DEBIUTUJE NA DESKACH TEATRU. OPOWIE O SOWIM MAŁŻEŃSTWIE [WIDEO] SZYMON MAJEWSKI NABIJA SIĘ Z EWY CHODAKOWSKIEJ [WIDEO]

  • Zetka była pierwszym medium, w którym pracowałem. Tu stałem się satyrykiem, opisującym naszą radosną rzeczywistość. Tu Andrzej Woyciechowski dał mi szansę realizowania moich najbardziej zwariowanych pomysłów. Mam wrażenie, że wyszedłem stąd tylko na chwilę… Kiedy przy jednej z okazji okazało się, że z szefem Zetki mamy bardzo podobny koncept na program satyryczny, nie zastanawiałem się długo i jestem z powrotem. Z obecnym szefem Zetki znamy się nie od dziś i nadajemy na tych samych falach. Pogadaliśmy, ustaliliśmy i jestem, z czego bardzo się cieszę - przytacza słowa Majewskiego Pudelek.

Satyryk będzie prowadził program "PogoDyńka", który będzie nadawany od poniedziałku do piątku po 6 i 9 rano.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×