Szymon Majewski publikuje list od prezesa Polsatu [WIDEO]

Po raz kolejny Szymon Majewski zabrał głos w sprawie jego rzekomego powrotu do telewizji, tym razem - do Polsatu. Co powiedział satyryk?

Multimedia

Media na siłę próbują znaleźć Szymonowi Majewskiemu pracę. Najpierw mówiono o jego przejściu do Telewizji Polskiej, jednak sam zainteresowany w charakterystyczny dla siebie sposób dość szybko uciął spekulacje.

CZYTAJ TAKŻE:

SZYMON MAJEWSKI ŻARTUJE Z TVP! [WIDEO]
SZYMON MAJEWSKI POPROWADZI PROGRAM "SURPRISE SURPRISE"?

Kolejna informacja to niemal pewna wiadomość o tym, że Szymon Majewski poprowadzi nowy show w Telewizji Polsat, "Surprise surprise". Wskazywano, że nie ma żadnego innego kandydata. Sam Majewski ponownie zabrał głos w sprawie, nagrywając wideo sprzed siedziby stacji. "Wszystko się potwierdziło. Rozpoczynam współpracę z Polsatem" - poinformował, po czym wyjaśniło się, że całość jest jedynie kolejnym żartem. Następnie, Majewski opublikował na Facebooku zwalniający go list od prezesa Polsatu, Zygmunta Solorza.

Okazuje się, że wszelkie doniesienia medialne dotyczące kolejnych angaży dla Szymona Majewskiego, stały się świetną zabawą dla satyryka, który dzięki temu ma, co robić w ramach pracy przy swoim kanale internetowym "SzymonMajewskiSam".

Komentarze

Skomentuj
  • Tomek (gość)

    Masz racje Szymon w sieci łatwiej zaczynać.

    23.01.2016 15:06

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×