t-mobile

Seriale lekarstwem na szarą jesień. Te produkcje obejrzysz dzięki nowym pakietom w T-Mobile

Choć za oknem jeszcze wciąż złota, polska jesień, to nieuchronnie zbliżają się do nas co raz krótsze dni i dłuższe wieczory. Te ostatnie w połączeniu ze słotną aurą mogą spowodować spadek naszej energii. Jak nie dać się jesiennej chandrze? Najlepszym sposobem jest rozrywka. A rozrywkę z wysokiej półki zapewnia T-Mobile, który w swoich nowych pakietach oferuje dostęp do najnowszych produkcji takich platform jak Netflix, czy Amazon Prime Video.

04.11.2019Materiał partnera

Polacy nie chcą tonąć w rachunkach. Jak najsprytniejszym udaje się zmniejszyć ich liczbę?

Rachunek za telefon, za internet, za subskrypcję, za telewizję i za co jeszcze? Polacy mają dosyć płacenia pojedynczych rachunków. Trudno zapamiętać terminy opłat, a kary za opóźnienia irytują jak diabli. Porównywanie osobno wszystkich ofert? Kto ma na to czas? Rynek na szczęście wychodzi naprzeciw. Łącz usługi i rachunki – dzięki temu z opłatami poradzisz sobie w mgnieniu oka.

30.10.2019Materiał partnera

Przeczytaj także:

T-Mobile Nowe Horyzonty 2016. Mistrz europejskiego kina Nanni Moretti na festiwalu

Mistrz europejskiego kina, włoski reżyser Nanni Moretti, przyjedzie do Wrocławia na retrospektywę swojej twórczości podczas tegorocznej edycji festiwalu T-Mobile Nowe Horyzonty, gdzie poprowadzi mistrzowską lekcję filmową dla publiczności. Zdobywca Złotej Palmy w Cannes, Europejskiej Nagrody Filmowej i wielu innych wyróżnień (udzielający się również często jako aktor), wypracował rozpoznawalny autorski styl, na który składa się jedyny w swoim rodzaju koktajl absurdalnego poczucia humoru, motywów autobiograficznych, zaangażowania politycznego i niechęci do establishmentu. Nowe Horyzonty przedstawią pełny przegląd dorobku tego urodzonego w 1953 roku filmowca, także dzieła nigdy nie pokazywane w Polsce - od filmów krótkich przez dokumenty po fabuły.

16.06.2016T-Mobile Nowe Horyzonty 2016

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×