"Ta jedyna". Portugalska telenowela od czerwca w TVP1! O czym będzie? Ile ma odcinków? Sprawdź, kiedy oglądać!

Już w czerwcu TVP1 pokaże portugalską telenowelę pt. "Ta jedyna" ("A Única Mulher"). Ta historia poruszy wielbicieli młosnych historii z dramatem w tle. O czym jest "Ta jedyna"? Kiedy emisja w TV?

Multimedia

"Ta jedyna" odcinek 1. w poniedziałek, 8.06.2020 o godz. 8:40 w TVP1! - sprawdź program tv

Od 8 czerwca Jedynka zaprasza przed ekrany wielbicieli telenoweli. "Ta jedyna" w reżyserii Antonio Borges Correia to portugalska opowieść o miłości Luisa Miguela (Lourenço Ortigão) i Mary (Ana Sofia Martins) pięknej pielęgniarki z Angoli, która uratowała mu życie. Na drodze do szczęścia pary stoi Norberto (Ângelo Torres), ojciec Mary, który nienawidzi Portugalczyków i nie zamierza dopuścić do tego, by jego córka związała się z jednym z nich.

Ile odcinków ma nowy serial TVP1? Co wydarzy się w kolejnych odcinkach?Zobacz więcej

Serial miał swoją premierę w 2015 roku. Doczekał się 3 sezonów. Finał został wyemitowany w styczniu 2017 roku. W sumie pokazano 561 odcinków, z czego każdy trwał średnio ok. 50 minut. Zdjęcia do "Tej jedynej" powstawały w Lizbonie (Portugalia) i Luandzie (Angola).

"Ta jedyna" w Polsce będzie emitowana od poniedziałku do piątku o godz. 8:40 w TVP1. Powtórki będzie można oglądać o godz. 20:00 na antenie TVP3. W Jedynce zaplanowano emisję 175 odcinków.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Gość (gość)

  A gdzie podział się turecki serial”Rozdarte serca”?!?!i szkoda, że TVP przegapiła serial „Narzeczona ze Stambułu”!!!

  30.05.2020 21:05
 • czasem odnoszę wrażenie, ze osoby odpowiadające za kształt ramówki robią to trochę bezmyślnie (gość)

  Powtórki bieżących produkcji pokazywane są o nieracjonalnych porach podczas gdy stare seriale i programy emitowane już wielokrotnie, pokazywane są w rozsądniejszych porach. Nie wydaje mi się, że jest to podyktowane zainteresowaniem widzów. Myślę, że przeważająca większość telewidzów zdecydowanie bardziej zainteresowana jest nowościami. I tutaj pojawia się też kwestia kilku seriali zagranicznych, których emisja u nas została nagle przerwana. A przecież właśnie w okresie letnim gdy w emisji rodzimych produkcji jest przerwa, można by dokończyć nadawanie tych zagranicznych seriali.

  28.05.2020 15:23
 • niestety emisji wieczornej w tvp3 nie będzie (gość)

  Serial będzie wiec tylko rano. I tak dobrze, że nie o jakiejś 6.00. Chociaż mógłby być wieczorem w miejsce planowanych, o zgrozo, powtórek programu Rolnik szuka żony. Albo nawet w godzinach dopołudniowych w miejsce nużącego pasma powtórkowego (Ranczo, Ojciec Mateusz, Komisarz Alex) czy nawet jeśli nie na tvp1 to na tvp2 w porze popołudniowej zamiast oklepanego Czterdziestolatka i Janosika.

  28.05.2020 13:44
 • Ek (gość)

  A gdzie się podział serial portugalski pt. Złote serce. Wyświetlono kilka odcinków i nagle zniknął z ekranów. Taki piękny serial. Szkoda.

  22.05.2020 11:11

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×