Tabloidy krytykują Annę Przybylską!

Tym razem jej moralność skomentowała "Rewia".

Multimedia

Niektórym nie podoba się to, że Ania nadal nie wzięła ślubu ze swoim partnerem.

"Kiedy dwoje ludzi ze sobą mieszka, żyjąc ze sobą jak mąż i żona i nie planują tego zmienić, dla Kościoła jest jasne, że nie ma w nich woli postanowienia poprawy. Nie mogą więc otrzymać rozgrzeszenia. Kolejnym moralnym obciążeniem stał się rozwód Ani. Wprawdzie jej młodzieńcze małżeństwo z Dominikiem Zygrą w świetle prawa jest sprawą zamkniętą, ale sakramentalne, zawarte przed ołtarzem, w myśl prawa kanonicznego jest nierozerwalne. I chociaż bliscy Ani akceptują jej związek z Jarkiem Bieniukiem, są sprawy, o których się nie mówi"- czytamy w tabloidzie.

"Rewia" obawia się, jak taka sytuacja wpłynie na moralność ich potomków. Dodaje także, że Ania pochodzi z konserwatywnej rodziny, więc na pewno musi czuć się napiętnowana. Czy fala krytyki dotrze do jej dzieci, które mogą na tym ucierpieć najbardziej?

Czytaj także: Przybylska w serialach zarobi fortunę! Przybylska przenosi się do Warszawy!

Komentarze

Skomentuj
 • Baca (gość)

  A kogo obchodzi zdanie tych oszołomów z Kościoła? Niech się zajmą swoją moralnością, molestanci i złodzieje. Biorą kupę szmalu za każdy obrzęd, za śluby, chrzest, pogrzeb. Żebym musiał płacić za to, że ksiądz raczy wspomnieć 2, 3 razy imię zmarłego, za którego wykupuję mszę?

  16.06.2010 18:59
 • a (gość)

  jeszcze nie znalazł się ani jeden by wszystkim dogodził ...

  20.03.2010 15:04
 • ... (gość)

  "Niektórym nie podoba się to, że Ania nadal nie wzięła ślub(u) ze swoim partnerem." Piszecie państwo dyrdymały,to chociaż piszcie po polsku!!!

  20.03.2010 00:56
 • ja (gość)

  to co jest ważniejsze miłość czy religia ? miłość była zawsze ....religia od jakiegoś czasu ....

  19.03.2010 21:50
 • PERL (gość)

  Faktycznie to czy weźmie ślub czy nie jest tylko jej i jej partnera sprawą. Tylu ludzi żyje na kocią łapę, że jej też wolno. Ważne,aby była szczęśliwa. Dzisiaj nikt już na to nie patrzy. Jest aktorką, a nie politykiem, nigdy nikomu nie dyktowała jak inni mają żyć. Więc i ona ma do tego prawo. Nasi politycy to prawdziwy przykład publicznie cenią małżeństwo, a prywatnie się rozwodzą i unikają płacenia alimentów na swoje dzieci to dopiero jest godne krytyki.

  19.03.2010 18:20
 • Iza (gość)

  To jej sprawa jak żyje a do małżeństwa nie można zmusić nawet księża o tym wiedzą bo wtedy było by nie ważne,mało osób żyje na kocią łape? a więc czemu ona nie może bo jest aktorką? śmiechu warte niech się ludzie sobą zajmną!

  19.03.2010 13:56

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×