"Tabu". Drugi sezon w rękach Toma Hardy'ego! Aktor nie ma czasu dla serialu?

Drugi sezon "Tabu" w rękach Toma Hardy'ego! Aktor, który wciela się w główną postać w klimatycznej produkcji BBC nie ma jednak czasu, by rozpocząć zdjęcia do dalszych przygód Jamesa Keziaha Delaney'a. Jaka przyszłość czeka serial "Tabu"?

Multimedia

Zanosi się na kolejne opóźnienie w rozpoczęciu prac nad 2. sezonem serialu "Tabu". Wszystko przez napięty grafik Toma Hardy'ego, który przez piętrzące się zobowiązania zawodowe, nie jest wstanie rozpocząć zdjęć do nowych odcinków przygód Jamesa Keziaha Delaney'a. Stacja BBC informowała na początku br., że prace na planie 2. serii "Tabu" wystartują pod koniec 2019 lub na początku 2020 roku. Nie wiadomo jednak, czy ekipie uda się wrócić na plan w tym terminie.

Dosłownie wczoraj rozmawialiśmy o tym ze Stevenem Knightem. Ma pomysł na potencjalny 2. sezon i potencjalny 3. sezon "Tabu". Wszystko jednak sprowadza się do Toma, sprowadza się do tego, co Tom chce zrobić, kiedy chce to zrobić, kiedy będzie dostępny — powiedział Landgraf.

Dlaczego tak długo czekamy na 2. sezon? Skąd to opóźnienie?Zobacz więcej

Jak informuje serwis Deadline, prezes stacji FX prowadzi też dyskusje dotyczące kontynuacji serialu bez postaci Jamesa Delaney'a jako głównego bohatera. John Landgraf sugerował, że Hardy mógłby pozostać częścią "Tabu", ale jego postać musiałaby zostać zepchnięta na dalszy plan.

Rozmawialiśmy i wciąż rozmawiamy o możliwości zrobienia kolejnego sezonu, którego Tom byłby częścią, ale już nie w samym centrum wydarzeń. Tom wydaje się jednak bardzo emocjonalnie związany z tą postacią i bardzo zaangażowany w serial — tłumaczył Landgraf.

Jessie Buckley, czyli serialowa Ludmiła Ignatenko w życiu prywatnym wygląda zupełnie inaczej! Zobacz więcej

Serial "Tabu" miał zostać zamknięty w 3 sezonach. Pierwszy koncentrował się na ucieczce, drugi miał opowiadać o podróży, a trzeci o przybyciu. Steven Knight na początku br. informował, że scenariusze nowego sezonu są już na ukończeniu. Start prac nad nowymi odcinkami zależy już tylko od dostępności Toma Hardy'ego!

Zobacz galerię

Najlepsze seriale według gwiazd

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×