"Tajemnica zawodowa" - bohaterowie. Kto jest kim w nowym serialu TVN? Poznaj obsadę i bohaterów!

Premiera serialu "Tajemnica zawodowa" już niebawem na antenie TVN. W kogo na ekranie wcielili się Magdalena Różdżka oraz Cezary Pazura? Jakie inne gwiazdy zobaczymy w 10-odcinkowej serii? Poznajcie bohaterów serialu "Tajemnica zawodowa".

Multimedia

"Tajemnica zawodowa" - nowy serial TVN z gwiazdorską obsadą! O czym jest?

Główna bohaterka, 40-letnia Julia (Magdalena Różczka) po skończonych studiach prawniczych w Warszawie wróciła w rodzinne strony, gdzie związała się z miejscowym lekarzem, chirurgiem ginekologiem – Andrzejem Żurawskim (Cezary Pazura). Poświęciła się rodzinie, odkładając na bok swoje ambicje i stworzyła dom, o jakim zawsze marzyła. Jako żona i matka dwóch córek żyje w cieniu męża, aż do czasu, gdy odkrywa tajemnicę, która zburzy jej cały dotychczasowy świat.

Cezary Pazura na dobre skończył z komediami? "Aktora zawsze ciągnie do grania złych postaci"Zobacz więcej

"Tajemnica zawodowa" to serial, w którym elementy prawnicze łączą się z medycznymi. Widzowie będą mieli okazję obserwować wydarzenia rozgrywające się zarówno na sali sądowej, jak i operacyjnej. Przypadki medyczne inspirowane autentycznymi wydarzeniami pozwolą zagłębić się w poruszające ludzkie historie, a także poznać zawód lekarza z różnych perspektyw. To także opowieść o poszukiwaniu swojego miejsca w życiu, zmuszającego nas do ciągłej "podróży" i zmian. O oswajaniu problemów, które wydają się nie do przejścia.

"Tajemnica zawodowa" obsada. Kto zagra w nowym serialu TVN?

Obok Magdaleny Różczki na ekranie pojawią się także Cezary Pazura, Piotr Stramowski, Anna Dereszowska, Piotr Machalica, Tamara Arciuch, Justyna Zielska i Antonina Litwiniak. Kogo zagrali? Poznaj bohaterów w naszej galerii.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • ILONA OSTROWSKA (gość)

    PAWEL DELAG

    04.04.2021 23:03
  • EDYTA HEBIUS (gość)

    MALGORZATA PIECZYNSKA

    04.04.2021 23:00

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×