"Tajemnica zawodowa". Cezary Pazura zapozował z inspektorem Kotem z "13 posterunku"! Wspólne zdjęcie po latach robi furorę!

Cezary Pazura to jeden z najpopularniejszych polskich aktorów, który w ostatnich latach coraz częściej pojawia się na wielkim i małym ekranie, jednak przez bardzo długi czas Pazura walczyć ze swoim komediowym wizerunkiem, przez który został zaszufladkowany.

Multimedia

Jedną z produkcji, która na długie lata zamknęła Cezarego Pazurę w szufladzie z podpisem aktor komediowy, był serial Macieja Ślesickiego pt. "13 posterunek".

Kultowy dzisiaj serial dawniej był powiewem świeżości w polskiej telewizji i jednym z pierwszych sitcomów. Widzowie pokochali ekranowych bohaterów i typ humoru, jaki proponował serial do tego stopnia, że wielu do dzisiaj pamięta żarty i gagi z "13 posterunku". Z pewnością jednym z najzabawniejszych elementów serialu byli... inspektorzy Kot (Andrzej Niemirski) i Pierzchała (Barbara Burska), którzy pojawia się na komisariacie w najmniej oczekiwanych momentach...

Aleksandra Woźniak porzuciła aktorstwo i została psychologiem! Czy pacjenci rozpoznają w niej serialową Kasię?Zobacz więcej

Teraz, ponad 20 lat od emisji ostatniej serii serialu, Cezary Pazura i serialowy inspektor Kot, czyli Andrzej Niemirski, znowu spotkali się razem na planie! Tym razem zagrają razem w serialu TVN pt. "Tajemnica zawodowa".

Ich wspólne zdjęcie, jakie na Instagramie opublikował Cezary Pazura, już robi furorę! Zobaczcie, jak zmienili się aktorzy!

Źródło: x-news

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×