"Tajemnica zawodowa". Cezary Pazura zdradził kulisy pracy aktora w czasach pandemii. Jest coś, co mu się podoba!

Już wkrótce zobaczymy Cezarego Pazurę w nowym serialu TVN "Tajemnica zawodowa". Zdjęcia odbywały się w czasie pandemii, co mogło utrudnić pracę na planie. Cezary Pazura zdradził nam, jak wyglądają kulisy pracy aktora w nowej rzeczywistości.

Multimedia

Pandemia a praca na planie "Tajemnicy zawodowej"

Cezary Pazura gra jedną z głównych postaci w nowym serialu TVN pt. "Tajemnica zawodowa". Premiera zapowiedziana jest na 17 lutego 2021 roku, a wszystkie prace na planie odbywały się warunkach pandemicznych. Produkcja musiała ograniczyć liczbę pracujących osób i zapewnić wszelkie środki bezpieczeństwa sanitarnego.

Premiery TVN od 15 lutego! Co oprócz "Tajemnicy zawodowej" i nowych "Kuchennych rewolucji"?Zobacz więcej

Mówiąc o pandemii, Cezary Pazura nie ma wątpliwości, że wolał pracować, gdy jej nie było. - Najgorsze dla mnie jest to, że nie ma barobusu. Kiedyś wchodziło się do niego, było blisko siebie, wspólnie jadło, można było sobie z kimś pogadać. W tej chwili wyrzucają nas gdzieś pod namiot, gdzie jest zimno, hula wiatr, posiłki szybko stygną, są duże odległości między ludźmi, każdy się spieszy... Nie ma bliskich relacji" - wskazuje aktor.

Okazuje się jednak, że jest coś, co Pazura uznaje za plus reżimu sanitarnego spowodowanego pandemią koronawirusa. Co to takiego? - Muszą być dwie toalety. Nie ma kolejek, zmniejszyły się dwukrotnie - podkreśla. Co jeszcze Cezary Pazura powiedział na temat pracy aktora w czasie pandemii? Zobacz wideo!

Cezary Pazura zapozował z inspektorem Kotem z "13 posterunku"! Wspólne zdjęcie po latach robi furorę!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×