"Tajemnica zawodowa". Jeżeli nie aktorstwo, to co? Piotr Stramowski opowiada, kim chciał zostać w dzieciństwie!

Piotr Stramowski to dzisiaj jeden z najpopularniejszych polskich aktorów. Sławę przyniosły mu filmu Patryka Vegi, a obecnie można oglądać go w nowym serialu TVN pt. "Tajemnica zawodowa". Jednak kim byłby dzisiaj Piotr Stramowski, gdyby nie aktorstwo? Kim chciał zostać w dzieciństwie? Zapytaliśmy!

Multimedia

"Tajemnica zawodowa" odcinek 5. - w środę, 17 marca, o godzinie 21:30 na antenie TVN

Piotr Stramowski to postać, której dzisiaj przedstawiać nikomu raczej nie trzeba. Młody aktor ogromną popularność zdobył filmami "Pitbull. Nowe porządki" i "Pitbull. Niebezpieczne kobiety" w reżyserii Patryka Vegi. Aktor do dzisiaj pracuje z Vegą, co owocuje kolejnymi ciekawymi i nieoczywistymi rolami, jak chociażby kreacja pięściarza Dawida "Cygana" Kosteckiego, która pojawiła się w filmie i serialu "Pętla".

OGLĄDAJ! Premiery seriali i programów, na żywo, płatne pakiety TV bez reklam w Player!

Piotr Stramowski to także gwiazda seriali. Obecnie możemy podziwiać go na antenie TVN w serialu "Tajemnica zawodowa", gdzie wciela się w detektywa Pawła Millera.

To wszystko sprawia, że dzisiaj Piotr Stramowski jest jednym z najbardziej rozchwytywanych polskich aktorów. Jednak, gdyby nie aktorstwo, to co? Zapytaliśmy! Piotr Stramowski zdradził nam kim chciał zostać w dzieciństwie!

Chciałem być kosmonautą, jak byłem mały, ale potem stwierdziłem, że z fizyki i matematyki nie byłem najlepszy, więc odpuściłem (śmiech) - powiedział nam Piotr Stramowski.

Julia żąda utajnienia procesu. Odkrywa też, że Madej ma romans z Moniką!Zobacz więcej

Co jeszcze powiedział nam Piotr Stramowski? Sprawdźcie wideo!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×