"Tajemnica zawodowa". Magdalena Różczka, Cezary Pazura, Piotr Stramowski promują nowy serial TVN. Zobacz zdjęcia z wydarzenia!

Wiosenną nowością stacji TVN jest serial "Tajemnica zawodowa". Główną rolę zagrała w nim Magdalena Różczka, a na ekranie towarzyszy jej m.in. Cezary Pazura. Za nami spotkanie prasowe z odtwórcami głównych ról. Zobaczcie, jak gwiazdy serialu zaprezentowały się na ściance!

Multimedia

"Tajemnica zawodowa" to nowa produkcja TVN, która łączy w sobie wątki prawnicze z medycznymi. W serialu nie zabraknie także zawirowań miłosnych. Główna bohaterka, 40-letnia Julia po skończonych studiach prawniczych w Warszawie wróciła w rodzinne strony, gdzie związała się z miejscowym lekarzem, chirurgiem ginekologiem – Andrzejem Żurawskim. Poświęciła się rodzinie, odkładając na bok swoje ambicje i stworzyła dom, o jakim zawsze marzyła. Jako żona i matka dwóch córek żyje w cieniu męża, aż do czasu, gdy odkrywa tajemnicę, która zburzy jej cały dotychczasowy świat.

Piotr Stramowski stracił sześciopak Majamiego. Tak zmieniło się jego ciało podczas pandemii Zobacz więcej

Julia jako żona, matka i prawniczka musi odłożyć na bok uczucia i stanąć w obronie swojej rodziny. Wraca do pracy jako adwokat, walcząc o dobre imię męża oraz podejmując się nowych spraw związanych z prawem medycznym. Robi to dla dzieci, ale przede wszystkim dla siebie. Dzięki nowym obowiązkom Julia odkrywa w sobie ogień i pasję, o której dawno zapomniała. Bohaterka zmienia się w walczącą o siebie i swoich klientów prawniczkę, której głód wyzwań daje jej niespożytą siłę i skuteczność.

OGLĄDAJ! Premiery seriali i programów, na żywo, płatne pakiety TV bez reklam w Player!

Oprócz Magdaleny Różczki i Cezarego Pazury w serialu zagrali: Piotr Stramowski, Anna Dereszowska,Tamara Arciuch, Justyna Zielska i Antonina Litwiniak.

Zobaczcie, kto z nich pojawił się na spotkaniu z dziennikarzami!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • KATARZYNA FIGURA (gość)

  DOMINKA KLUZNIAK

  25.02.2021 22:13
 • MIKOLAJ ROZNERSKI (gość)

  KATARZYNA ZAK

  25.02.2021 22:12
 • BARTLOMIEJ KASPRZYKOWSKI (gość)

  JAN WIECZORKOWSKI

  25.02.2021 22:09
 • JACEK KOPCZYNSKI (gość)

  ROBERT GONERA

  25.02.2021 22:07
 • AGNIESZKA PILASZEWSKA (gość)

  WERONIKA KSIAZKIEWICZ

  25.02.2021 22:05
 • MALGORZATA KOZUCHOWSKA (gość)

  WLODZIMIERZ MATUSZAK

  25.02.2021 22:00

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×