"Tajemnica zawodowa". Magdalena Różczka mogłaby zmienić zawód?! Aktorka zdradziła, jaki jest jej ukryty talent!

Magdalena Różczka gra główną rolę w nowym serialu TVN "Tajemnica zawodowa". Przy okazji rozmowy na temat tajników zawodu aktora, wyjawiła, kim by była, gdyby nie została aktorką. Kto wie o jej ukrytym talencie?

Multimedia

Magdalena Różczka wyjawiła swój ukryty talent!

Magdalena Różczka ukończyła studia na Wydziale Aktorskim Akademii Teatralnej w Warszawie w 2004 roku. Co ciekawe, zanim została zawodową aktorką, przez pół roku studiowała informatykę na Uniwersytecie Zielonogórskim, a następnie pracowała w drogerii. Pracowała także w sądzie rejonowym w Zielonej Górze jako protokolantka. Równolegle rozpoczęła studia na wydziale socjologii Uniwersytetu Zielonogórskiego.

Mija 10 lat od premiery serialu! O czym był jeden z lepszych seriali TVN?Zobacz więcej

Czy w związku z tym, że Różczka miała styczność z różnymi zawodami, myślała o tym, co by robiła, gdyby ostatecznie nie została aktorką? - Nie było takich planów, ale myślę sobie, że zostałabym... fryzjerką - wskazuje Różczka. - To mój taki ukryty talent - dodaje i wyjaśnia, że widzą o nim tylko jej najbliżsi. Zobacz wideo!

Magdalena Różczka w "Tajemnicy zawodowej"

Bohaterka, w którą wciela się Magdalena Różczk w nowym serialu to Julia Żurawska - prawniczka z wykształcenia. Ukończyła aplikację adwokacką, jednak macierzyństwo zatrzymało ją na dobre w domu. Jest mamą 16-letniej Pauli i 14-letniej Leny. Julia skupiła się na męża i jego karierze. Życie Julii zmienia się gwałtowanie, kiedy odkrywa, że jej złoty mąż ją zdradza. Sprawa odkrytego romansu niefortunnie zbiega się z atakiem nożownika na Andrzeja.

Cezary Pazura zdradził kulisy pracy aktora w czasach pandemii. Jest coś, co mu się podoba!Zobacz więcej

Żurawski ląduje w szpitali i walczy o życie. Julia zaczyna walczyć. Wraca do zawodu – występuje pierwszy raz od lat na Sali sądowej jako obrońca Andrzeja. Dzięki prawu Julia odkrywa w sobie ogień i pasję, o której dawno zapomniała. Angażując się w kolejne sprawy, próbuje uporać się z kompletnie rozwalonym życiem prywatnym. Julia jest nietypowym prawnikiem, nadal się uczy i popełnia błędy, jednak ma wrodzony instynkt, którym stara się kierować.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Mmmm (gość)

    Bardzo źle czyta się niedbale napisane artykuły.

    31.01.2021 17:33

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×