"Tajemnica zawodowa" odcinek 2. Andrzej budzi się ze śpiączki! Zobacz, co wydarzy się w drugim odcinku!

Julia będzie reprezentować w sądzie swojego niewiernego męża. Jak na tę informację zareaguje kochanka Andrzeja, która opiekuje się nim po wybudzeniu ze śpiączki? Sprawdź, co wydarzy się w 2. odcinku "Tajemnicy zawodowej"!

Multimedia

"Tajemnica zawodowa" odcinek 2. - w środę, 24 lutego, o godzinie 21:30 na antenie TVN

Andrzej budzi się ze śpiączki. Wciąż jest w niestabilnym stanie – nie można go obciążać. Kinga jest przy nim jako lekarz i zakochana kobieta. Liczy, że nic się nie zmieni… Julia informuje Andrzeja, że wie o romansie z Kingą i zmusza go do udzielenia jej pełnomocnictwa w sprawie Jóźwiaka. Będzie go reprezentować – nie robi tego dla niego, ale dla córek, które o niczym nie wiedzą i potrzebują jej wsparcia. To jest teraz najważniejsze. Kinga z niechęcią przyjmuje fakt, że Julia zostaje adwokatem męża. Czy naprawdę nic się nie zmieni?

Kto jest kim w nowym serialu TVN? Poznaj obsadę i bohaterów!Zobacz więcej

Wątpliwości zasiewa w niej Monika Litwin, która poleca się na przyszłość jako prawniczka. Nie wiadomo, jak ta sprawa się rozwinie. A Kinga brała udział w feralnym zabiegu… Choć Górska nie jest w stanie stanąć przeciwko ukochanemu, racjonalne argumenty Moniki nie dają jej spać. Aby wygrać z Moniką i Jóźwiakiem, Julia musi udowodnić, że zadość uczynienie z tytułu zerwanych więzi nie ma podstaw, bo relacji między Darkiem a Patrycją nie było. Jednak ich małżeństwo wydaje się idealne, a rozpacz Jóźwiaka, który był zdolny zabić z żalu po śmierci żony – jeszcze bardziej uwiarygadnia roszczenia.

OGLĄDAJ seriale i programy TVN bez reklam w ofercie Player!

Cezary Pazura na dobre skończył z komediami? "Aktora zawsze ciągnie do grania złych postaci"Zobacz więcej

Julia zwraca się do jedynej osoby, która może pomóc – do Pawła Millera, specjalisty od wyciągania brudów na ludzi. Miller, któremu kontrpropozycję złożyła właśnie Monika, oczekuje, że Julia podbije ofertę… Żurawska jest pod ścianą. Godzi się na wyśrubowaną stawkę Millera i zaczynają razem pracować nad sprawą. Jednocześnie udaje jej się wpaść na trop wątpliwości co do idealnego małżeństwa Jóźwiaków. Miller ze zdumieniem odkrywa w Julii bystrą i bezkompromisową prawniczkę. A przede wszystkim zaczyna wierzyć, że sprawa jest do wygrania.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×