"Tajemnica zawodowa" odcinek 5. Julia żąda utajnienia procesu. Odkrywa też, że Madej ma romans z Moniką! [STRESZCZENIE ODCINKA]

Kiedy Julia próbuje porozmawiać z mężem o sprawie błędu w sztuce, Andrzej ucina rozmowę. Prokurator wykorzystuje Kingę, aby wzmocnić podstawę zarzutów przeciwko Andrzejowi. Julia pracuje jednocześnie nad sprawą Marka, który oskarża laboratorium o pomyłkę w wynikach badań. Zobacz co wydarzyło się w 5. odcinku!

Multimedia

"Tajemnica zawodowa" odcinek 5. - w środę, 17 marca, o godzinie 21:30 na antenie TVN

Julia żąda utajnienia skandalicznego procesu – ze względu na krzywdę dzieci. Walczy o rodzinę. Paula i Lenka liczą jednak, że wszystko się ułoży. Tata się stara - teraz on jest w domu, a matka pracuje. Kiedy Julia próbuje przedyskutować z nim sprawę błędu w sztuce, Andrzej ucina rozmowę. Nie popełnił błędu – odzywa się w nim arogancki chirurg. Julia wie, że musi szukać obiektywnej konsultacji gdzie indziej. Prokurator wykorzystuje Kingę, aby wzmocnić podstawę zarzutów przeciwko Andrzejowi. Jeśli ona zaatakuje jego, prokurator nie zaatakuje jej. A ma takie podstawy… Tymczasem Julia pracuje jednocześnie nad sprawą Marka, który oskarża laboratorium o pomyłkę w wynikach badań. Jakiś czas temu mężczyzna dowiedział się, że jest śmiertelnie chory.

Cezary Pazura na dobre skończył z komediami? "Aktora zawsze ciągnie do grania złych postaci"Zobacz więcej

Nie chciał się leczyć. Rzucił żonę, dom i pracę. Zamierzał przed śmiercią spełnić swoje marzenie – wyjazd do Amazonii i badania nad rzadkim gatunkiem rośliny razem z przyjacielem ze studenckich lat. Nie zdążył, bo okazało się, że nie umiera i że doszło do pomyłki. Motorem pozwu o zadośćuczynienie z powodu strat moralnych jest żona Marka. Kobieta jest przekonana, że mąż wróci do siebie, a odszkodowanie pomoże im dokończyć daczę pod miastem i wszystko będzie jak dawniej. Julia pracuje nad sprawą z Madejem. Żurawska dowiaduje się jednak, że laboratorium zatrudniło Millera, aby znalazł coś na Marka. Na dodatek przez przypadek Julia odkrywa, że Madej ma romans z Moniką… Laboratorium stara się udowodnić, że Marek nie odniósł żadnych strat moralnych, a wręcz przeciwnie – same korzyści. W obliczu śmierci miał odwagę zmienić swoje życie i być szczęśliwy. A teraz żona i stare życie znowu go osaczą. Marek milczy i godzi się na wszystko, co mówi żona, dopóki Julia nie wspomina o lekarzu, który go leczył. Okazuje się, że jest on przyjacielem, z którym Marek zamierzał wyjechać. A być może jest kimś dużo więcej?

OGLĄDAJ! Premiery seriali i programów, na żywo, płatne pakiety TV bez reklam w Player!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×