"Tajemnica zawodowa". Tamara Arciuch wraca do telewizji w nowym serialu TVN. Żałuje, że miała przerwę w pracy?

Dawno niewidziana Tamara Arciuch wraca na ekrany w nowym serialu "Tajemnica zawodowa", który można zobaczyć już wiosną. W jaką rolę się wciela? Czy nie żałuje przerwy zawodowej? Co w tym czasie robiła?

Multimedia

Tamara Arciuch w serialu "Tajemnica zawodowa"

Nowy serial TVN "Tajemnica zawodowa" będzie miał swoją premierę wiosną 2021 roku. Pojawi się w nim m.in. Tamara Arciuch, która cztery lata temu postanowiła zrobić sobie przerwę w pracy i zająć się życiem rodzinnym. W 2016 roku razem z Bartkiem Kasprzykowskim powitała na świecie córkę, Nadię.

Magdalena Różczka i Cezary Pazura w nowym serialu TVN! Wiemy, kiedy premiera!Zobacz więcej

- To był mój wybór, żeby się wycofać z życia zawodowego. Nie chciałam być znowu matką, która biegnie z dzieckiem na plan i karmi gdzieś w kamperze. Przeżyłam to w przypadku dwóch poprzednich ciąż i macierzyństwa. Teraz naprawdę chciałam się skupić tylko na tym. I ten początek był super – powiedziała Arciuch w rozmowie z reporterem "Dzień Dobry TVN". Zaznaczyła, że powrót do zawodu wcale nie był łatwy. – Nikt specjalnie nie czekał, żeby mnie zatrudnić – zauważyła.

OGLĄDAJ seriale i programy TVN bez reklam w ofercie player+

W końcu jednak Tamara Arciuch powraca na nasze ekrany. W serialu "Tajemnica zawodowa" wciela się w prawniczkę, Monikę Litwin. - Jest ona kontrapunktem do głównej bohaterki, którą gra Magda Różczka - zdradziła aktorka. - Na pewno będzie mieszać w losach głównej bohaterki i będzie jej przeszkadzać - dodała.

"Tajemnica zawodowa" - o czym jest serial?

Główna bohaterka, 40-letnia Julia (Magdalena Różczka) po skończonych studiach prawniczych w Warszawie wróciła w rodzinne strony, gdzie związała się z miejscowym lekarzem, chirurgiem ginekologiem – Andrzejem Żurawskim (Cezary Pazura). Poświęciła się rodzinie, odkładając na bok swoje ambicje i stworzyła dom, o jakim zawsze marzyła. Jako żona i matka dwóch córek żyje w cieniu męża, aż do czasu, gdy odkrywa tajemnicę, która zburzy jej cały dotychczasowy świat.

Polsat ujawnia nazwiska gwiazd 14. edycji! Wiemy, kto wystąpiZobacz więcej

Julia jako żona, matka i prawniczka musi odłożyć na bok uczucia i stanąć w obronie swojej rodziny. Wraca do pracy jako adwokat, walcząc o dobre imię męża oraz podejmując się nowych spraw związanych z prawem medycznym. Robi to dla dzieci, ale przede wszystkim dla siebie. Dzięki nowym obowiązkom Julia odkrywa w sobie ogień i pasję, o której dawno zapomniała. Bohaterka zmienia się w walczącą o siebie i swoich klientów prawniczkę, której głód wyzwań daje jej niespożytą siłę i skuteczność.

Zobacz galerię

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×