"Tajemnice medyczne". Nowy serial od 29 lutego w TV Puls [WIDEO+ZDJĘCIA]

Zagadkowe historie, dociekliwi lekarze i pacjenci, którzy mają wiele do ukrycia… W poniedziałek, 29 lutego, premierę w TV Puls będzie miał serial „Tajemnice medyczne”. To najnowsza produkcja Telewizji Puls.

Multimedia

„Tajemnice medyczne” to serial typu scripted-docu, który prezentuje historie pacjentów oddziału ratunkowego szpitala. Każda opowieść rozpoczyna się w momencie przybycia poszkodowanego na izbę przyjęć. Poprzez retrospekcję widzowie poznają wydarzenia, które miały bezpośredni wpływ na stan zdrowia chorego i przez które znalazł się na ostrym dyżurze. Co wydarzyło się w życiu ludzi, którzy trafili do szpitala? Jakie tajemnice skrywają? Do czego boją się przyznać? Na te i inne pytania muszą odpowiedzieć serialowi lekarze, którzy zamieniają się w prawdziwych detektywów.

W role serialowych lekarzy wcielają się aktorzy z popularnych polskich seriali: Leszek Malec (w roli doktora Artura, lekarza pogotowia, traumatologa; wystąpił m.in. w serialu „Pierwsza miłość”), Katarzyna Skoniecka (jako doktor Marzena, lekarz pogotowia, toksykolog; znana m.in. z serialu „Pierwsza miłość”), Joanna Mądry (gra doktor Paulinę, lekarza pogotowia; wystąpiła m.in. w serialach „Barwy szczęścia”, „Czas honoru”, „Lekarze” i „Przyjaciółki”) i Kacper Anuszewski (serialowy doktor, Kacper; pojawiający się w serialach: „Klan”, „M jak Miłość”, „Na Wspólnej”, „Ojciec Mateusz” i „Prawo Agaty”).

Serial „Tajemnice medyczne” jest oparty na licencji francuskiego formatu „Une histoire, une urgence”, który był z powodzeniem emitowany w jednej z najpopularniejszych telewizji we Francji, na kanale TF1. Każdy odcinek ma 45 minut i przedstawia dwie różne historie. Serial na zlecenie Telewizji Puls produkuje firma Tako Media.

„Tajemnice medyczne”:

premiera: poniedziałek, 29 lutego, godz. 19:00 | emisja: poniedziałek-piątek, godz. 19:00

Komentarze

Skomentuj
  • maksmen (gość)

    Akurat temu serialowi pewnej wartości edukacyjnej odmówić ciężko. Zabobonów związanych ze zdrowiem u nas nie brakuje. Łatwo jest w necie hejtować i udawać ojca chrzestnego, ale był też już np. przypadek lekarza, który wykrył rzadką chorobę, bo oglądał house'a.

    18.03.2016 04:05
  • Vito don corleone (gość)

    Darujce sobie te zalosne seriale zamiast tej kupy puscili byscie cos co uczy i ksztalci a nie robi z nizgu sieczke

    15.03.2016 17:53

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×