"Tajemnice Smallville" od lipca na HBO Max. Przed laty serial cieszył się dużą popularnością. Przypominamy obsadę i fabułę

Choć trudno w to uwierzyć, od premiery serialu "Tajemnice Smallville" minęło już ponad 20 lat. Swego czasu produkcja cieszyła się dużą popularnością i sympatią widzów. Od 14 lipca serial można obejrzeć na HBO Max. Z tej okazji przypominamy fabułę serialu oraz obsadę, dzięki której produkcja cieszyła się tak dużym zainteresowaniem.

Multimedia

"Tajemnice Smallville" na HBO Max. O czym był serial?

Amerykański serial "Tajemnice Smallville" powstał w 2001 roku, jednak do Polski dotarł dwa lata później – w 2003 roku. Produkcja, ze względu na swoją tematykę skierowana była głównie do młodzieży. Głównym bohaterem był Clark Kent – nastolatek o nadludzkich zdolnościach, które wykorzystuje, aby pomagać innym. Akcja serialu rozpoczyna się w momencie, gdy na niewielkie, amerykańskie miasteczko Smallville niespodziewanie spada deszcz meteorytów i kilkuletni wówczas Clark. To zdarzenia odciska wielkie piętno na mieszkańcach miasteczka, dlatego Kent stara się chronić je przed wszelkimi zagrożeniami.

Nowe filmy i seriale dostępne na HBO Max. Wśród nich kultowa produkcja, którą zna każdy z nas!Zobacz więcej

"Tajemnice Smallville" – obsada

W serialu "Tajemnice Smallville" w główną postać wcielił się Tom Welling. Fani mieli okazję podziwiać aktora w popularnym serialu Lucyfer. Jego postać – Marcus Pierce był głównym czarnym charakterem trzeciego sezonu.

Najlepsze polskie seriale kryminalne. Pamiętacie je?Zobacz więcej

W obsadzie serialu "Tajemnice Smallville" byli także: Allison Mack, Michael Rosenbaum, Kristin Kreuk, Sam Jones III , Annette O’Toole , John Schneider John Glover jako Lionel Luthor, Eric Johnson Jensen Ackles, Laura Vandervoort, Aaron Ashmore , Justin Hartley j, Cassidy Freeman i Erica Durance.

Zamierzacie oglądać?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×