Tajemniczy świat Majów

Przeczytaj także:

"Wikińskie wojowniczki". Wśród wikingów były wojowniczki? Ella Al-Shamahi postanowiła to sprawdzić!

Zawsze sądzono, że w świecie wikingów wojownikami byli tylko mężczyźni, ale nowe odkrycia podważają te przekonania. Badaczka Ella Al-Shamahi podejmuje się misji - przy wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii i zdobyczy nauki zamierza udowodnić, że ponad tysiąc lat temu w gronie wikingów walczyły także kobiety. Co odkryła? Oglądajcie dokument "Wikińskie wojowniczki" na kanale National Geographic!

11.01.2020Wikińskie wojowniczki

"W poszukiwaniu Amelii". National Geographic i badacz morskich głębin rozwiązują tajemnicę zaginięcia Amelii Earhart!

Amelia Earhart to osoba, która kojarzy się nam z przygodą, odwagą i tajemnicą. Słynna pilotka przemierzała samolotem świat i łamała społeczne konwenanse, aby odkrywać przestworza. Była pierwszą kobietą, która w 1928 roku jako pasażer przeleciała nad Atlantykiem, a w 1932 roku została pierwszą kobietą, która jako pilot uczyniła to samotnie. Miłość do latania kosztowała ją jednak życie.

13.12.2019W poszukiwaniu Amelii

FOX Play i National Geographic Play w Polsce! Dwa nowe serwisy VOD pokażą największe serialowe hity online! Jak oglądać? [CENA, DOSTĘPNOŚĆ]

Przedstawiciele spółki FOX Networks Group (FNG) Europe and Africa ogłosili wprowadzenie usług FOX Play i National Geographic Play na polski rynek. Oznacza to, że największe serialowe hity kanału FOX takie jak "The Walking Dead", „Legion”, „Kości” czy „American Horror Story” będzie można oglądać w Polsce online. Jak to zrobić? Sprawdźcie!

02.10.2018The Walking Dead

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×