"Tajna inwazja". Emilia Clarke dołącza do obsady serialu Marvel Studios! O czym będzie produkcja z udziałem gwiazdy "Gry o tron"?

Dobre wieści dla wszystkich fanów Emilii Clark! Według zapowiedzi, aktorka ma dołączyć do obsady serialu Marvel Studios! O czym będzie opowiadał?

Multimedia

Emilia Clarke w serialu Marvel Studios

Emilia Clarke, jedna z najbardziej popularnych gwiazd serialu "Gra o tron", prowadzi już ostateczne rozmowy z twórcami na temat dołączenia do obsady serialu "Tajna inwazja". Produkcja jest tworzona przez Marvel Studios dla platformy Disney+. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, Clarke będzie współpracować między innymi z Samuelem L. Jacksonem, Benem Mendelsohnem, Kingsleyem Ben-Adirem oraz Olivią Colman.

"Tajna inwazja" - o serialu

Na ten moment wiadomo, że Samuel L. Jackson i Ben Mendelsohn ponownie zagrają bohaterów, których już znamy z Marvel Cinematic Universe - Nicka Fury'ego i Skrulla Talosa. Kingsley Ben-Adir z kolei ma zostać antagonistą w nadchodzącym serialu, jednak nie wiemy nic więcej na ten temat.

Poznaj 10 ciekawostek o kultowym serialu HBO. Jeden z aktorów zagrał aż pięciu bohaterów!Zobacz więcej

Serial ma powstać na podstawie ośmioodcinkowej serii komiksów o tytule "Secret Invasion", która została wydana w 2008 roku. Fabuła wspomnianych komiksów opowiadała o grupie obcych zmiennokształtnych, Skrullów, którzy dokonują długotrwałej inwazji na Ziemię. Zanim jednak do niej przystąpili, podmienili wielu superbohaterów na oszustów podających się za nich. Na ten moment nie są znane dodatkowe szczegóły dotyczące fabuły serialu ani roli, w jaką miałaby się wcielić Emilia Clarke.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×