Tak dziś mieszka Justyna Steczkowska! Wokalistka ma przepiękną willę. Luksusową posiadłość w Radziejowicach zaprojektował jej mąż architekt

Justyna Steczkowska ma przepiękny dom. Wokalistka mieszka w cudownej willi w Radziejowicach, którą zaprojektował jej mąż, architekt Maciej Myszkowski. Justyna Steczkowska uwielbia przestrzeń i naturę. W jej podwarszawskiej rezydencji króluje biel, jest też ogromny ogród, w którym gwiazda chętnie odpoczywa. Zobaczcie stylową willę wokalistki!

Multimedia

Justyna Steczkowska to jedna z najpopularniejszych polskich wokalistek, która może pochwalić się czterooktawową skalą głosu, a skrzypaczka, kompozytorka, autorka tekstów i fotografka. Karierę rozpoczęła w 1994 r., kiedy wystąpiła w „Szansie na sukces”. Udziałem w konkursie talentów chciała „zrobić niespodziankę matce ówczesnego narzeczonego, która bardzo lubiła ten program”. Najpierw wystąpiła z piosenką „Nie przynoś mi kwiatów, dziewczyno” w odcinku z zespołem Trubadurzy, jednak bez powodzenia. W kolejnym odcinku zaśpiewała „Boskie Buenos” z repertuaru grupy Maanam i zajęła pierwsze miejsce. Dzięki wygraniu odcinka wystąpiła w koncercie debiutów podczas Krajowego Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu, w którym zwyciężyła. Można było ją oglądać m.in. w roli Trenerki najlepszych głosów w Polsce, w programie „The Voice of Poland”.

Justyna Steczkowska w odważnej kreacji. Pokazała naprawdę dużo!Zobacz więcej

Justyna Steczkowska nazywana jest "szamanką polskiej sceny muzycznej". Prywatnie jest dumną mamą trójki dzieci: Leona, który ma 21 lat, Stanisława (ur. 2005) oraz Heleny (ur. 2013). Mężem artystki jest architekt Maciej Myszkowski. To on zaprojektował ich wspólny azyl, piękną willę w Radziejowicach pod Warszawą.

Justyna Steczkowska dom. Jak mieszka Trenerka „The Voice of Poland”?

Rezydencja Justyny Steczkowskiej i jej męża Macieja Myszkowskiego stoi na działce o powierzchni ponad jednego hektara. To wielki dom w stylu rustykalnym, w którym artystka odnajduje błogi spokój. -„Mam w swoim repertuarze piosenkę pt. „Wracam do domu”. Rzadko wykonuję ją na koncertach, bo trudno mi powstrzymać łzy i zawsze kosztuje mnie to ogrom energii, żeby dośpiewać ją do końca, nie płacząc przed publicznością. Dom jest wszędzie tam, gdzie pojawia się miłość, bliskość, bezpieczeństwo: "Wracam do domu, bo wszystko, co mam, co dał mi świat, noszę w sobie, by kiedyś Ci dać…” - tłumaczyła w wywiadzie, który ukazał się na łamach serwisu kobieta.pl.

Uwielbiam przestrzeń i o taki dom poprosiłam Maćka, a ponieważ talentu mu nie brakuje, zbudował dom moich marzeń. Pełen słońca, zieleni i dobrze zorganizowanej przestrzeni, gdzie można nawet grać w piłkę - dodała w rozmowie z serwisem kobieta.pl.

Tak mieszkają gwiazdy! Od przepychu po minimalistyczne przestrzenieZobacz więcej

W willi Steczkowskiej w Radziejowicach króluje biel i kwiaty. Zobaczcie w galerii, jak mieszka Justyna Steczkowska.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Jan (gość)

  Justyna to osoba zakochana w sobie ..nic poza sobą nie widzi. ..pusta kobieta. maż jej wybaczył ..ale czy ona umie zająć się domem? Wątpię...

  12.03.2023 11:14
 • Maria (gość)

  Justyna pokazuje siebie ..jak zwykle ...a nie posiadłość. I stale rozebrana..i w domu i na scenie...

  12.03.2023 11:09
 • kasia (gość)

  szkoda klikac dom widać tylko jako kawałki tła za Justyną która się niemiłośiernie wygina na zdjęciach

  02.01.2023 08:41
 • Maciek (gość)

  Widzieliście taras ? No niezła posiadłość :)

  20.11.2022 17:26
 • Fajnie (gość)

  Mieszka corka byłego księdza

  20.11.2022 11:37
 • Pan Andrzej (gość)

  Gdzie ten dom? Bo ja obejrzałem 26 zdjęć pozującej Justyny

  17.10.2022 14:01
 • Do Anny (gość)

  Pisz do The Voice z całego świata aby odrzucali Polaków na wejściu, bo ich miejsce jest tylko w jednej norze :)

  16.10.2022 09:44
 • Anna (gość)

  Nie rozumiem jednej rzeczy. Ten program nazywa się The Voice of Poland. Czemu duża część uczestników pochodzi z Ukrainy???? Przecież to jest program polski, jak sama nazwa wskazuje. Niech zrobią im The Voice of Ukraina!!!

  15.10.2022 20:38
 • Ja (gość)

  Dom jak dom nic specjalnego widziałam ładniejsze

  08.08.2022 00:16
 • Luiza (gość)

  8 km od Radziejowic ale Radziejowice

  06.08.2022 20:06
 • ava (gość)

  Od kiedy Budy Radziejowskie, gdzie mieszka są Radziejowicami?

  22.10.2021 19:36
 • Liza (gość)

  No jest czego zazdrościć. Ja to od zawsze mieszkałam w bloku i po ślubie też tego nie zmieniłam. Kpiliśmy z mężem mieszkanie od fabryki domów i w nim mieszkamy. Ślubny nie jest architektem ale wspólnie oglądając różne inspiracje zaprojektowaliśmy nasze mieszkanie. Skromnie powiem, że dobrze wyszło.

  19.10.2021 21:21

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×