tak ma być

Przeczytaj także:

Christian Bale, Meryl Streep, Glenn Close i inni - dla roli przeszli spektakularne metamorfozy. Którzy aktorzy zmienili się najbardziej? Zobacz zdjęcia!

Ekspresowe tempo tycia i chudnięcia, długie godziny w charakteryzatorni, golenie głowy... Aktorzy nierzadko dla roli przechodzą spektakularne metamorfozy, traktując swoje ciało jak narzędzie, które trzeba odpowiednio skalibrować na potrzeby nowego obrazu. Christian Bale, Meryl Streep, Glenn Close - to tylko część z tych, którzy nie mają oporów by mocno przytyć, schudnąć, oszpecić się czy np. ogolić głowę. W naszej galerii publikujemy najbardziej spektakularne metamorfozy!

07.12.2022Ranking

Największe metamorfozy polskich gwiazd. Małgorzata Kożuchowska mocno skróciła włosy. Viki Gabor została blondynką?

Kobiety kochają eksperymentować ze swoim wyglądem. A jednym z elementów, który wyjątkowo bardzo potrafi zmienić wizerunek każdej z nich, są włosy. Także celebrytki od czasu do czasu chcą się pokazać w innej odsłonie. W ostatnim czasie zmian w wyglądzie dokonały Małgorzata Tomaszewska i Viki Gabor - a przynajmniej tak sugerowały w mediach społecznościowych. Które gwiazdy przeszły najbardziej spektakularne metamorfozy?

23.09.2022Ranking

Metamorfozy gwiazd 2021. Zrzucili wagę, zmienili fryzury. Grażyna Wolszczak i Kasia Sokołowska zmieniły fryzury. Robert Kudelski schudł ponad 20 kilogramów!

Metamorfozy gwiazd 2021. Koniec roku to najlepszy czas na podsumowania. Przez ostatnich dwanaście miesięcy sporo działo się w polskim show-biznesie. Niektóre gwiazdy mocno się w tym czasie zmieniły. Celebrytki chętnie eksperymentowały z długością i kolorem włosów. Niektórzy z sukcesem zrzucili wagę. Zobacz, które gwiazdy przeszły metamorfozę w 2021 roku.

24.12.2021Ranking

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×