Tak mieszka Walentyna Kozioł z „Sanatorium miłości". W jej życiu pojawił się młodszy mężczyzna!

Walentyna Kozioł z 1. edycji „Sanatorium miłości" zaprosiła do swojego domu kamery. Seniorka pokazała, jak mieszka oraz opowiedziała o tym, co dziś u niej słychać. Czy Walentyna z „Sanatorium miłości" jest zakochana? Wszystko na to wskazuje!

Multimedia

Walentyna Kozioł - kim jest?

Walentyna Kozioł to uczestniczka 1. edycji „Sanatorium miłości". Seniorka całe życie czuła się bardzo samotna w związku, dlatego podjęła decyzję o rozwodzie. Jej mama z rodziną, zostali zesłani na Syberię, gdzie Walentyna przyszła na świat i spędziła pierwsze 6 lat swojego życia. Jej historia poruszyła widzów TVP.

Operatywna, zaradna, optymistycznie nastawiona do życia - taka jest Walentyna. Kuracjuszka po programie złapała rozwojowy wiatr w żagle. Walentyna z „Sanatorium miłości" jakiś czas temu wydała książkę, w której opowiedziała o dramacie, jaki przeżyła w dzieciństwie. Seniorka nadal jest aktywna zawodowo.

Tak się urządziła Królowa Turnusu! Publikujemy wyjątkowe zdjęciaZobacz więcej

Nie wszyscy wiedzą, ale Walentyna od przeszło dwóch dekad prowadzi na Śląsku wypożyczalnię kostiumów karnawałowych, w której można znaleźć przeszło 2000 egzemplarzy! Wcześniej Królowa Turnusu 1. edycji „Sanatorium miłości" prowadziła usługi krawieckie. Jej pasją jest projektowanie i szycie.

Tak mieszka Walentyna Kozioł z 1. edycji „Sanatorium miłości"

Seniorka, która została Królową Turnusu 1. edycji randkowego show od 30 lat mieszka na Śląsku, a konkretniej w miejscowości Mikołów. Niedawno odwiedziła ją ekipa programu „Pytanie na śniadanie".

Piotr Hubert opowiedział nam o swojej relacji z Walentyną Kozioł! Okazuje się, że mają ze sobą wiele wspólnegoZobacz więcej

Co dziś słychać u Walentyny? Sympatyczna seniorka nieśmiało przyznaje, że w jej życiu pojawił się młodszy mężczyzna.

Boję się różnicy wieku, to jest silniejsze ode mnie. To przystojny, mądry fajny facet, powolutku - wyznała seniorka.

W galerii możecie zobaczyć jak mieszka Walentyna, czyli Królowa Turnusu 1. edycji „Sanatorium miłości"

Zobacz galerię

Tak w młodości wyglądała najbarwniejsza kuracjuszka 5. edycji. Poznajecie ten zawadiacki uśmiech? Zobacz więcej

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
 • Gall Anonim (gość)

  Ciekawy, czy ten partner istnieje, bo Walentyna lubi wymyślać i koloryzować. Jest świetna aktorką i oszustką.Byle czego się łapie, by o niej mówili i się nad nią litowali. Oczernia ludzi wokół. Nikt wgl niej nie jest wystarczająco dobry. Tylko ona i jej syn alkoholik wgl niej są ideałami.

  17.02.2023 11:51
 • Wicek (gość)

  Walentynka na balu nie była koleżanka nie zaprosiła czy Wala pilnuje młodego adoratora aby nie uciekł.

  07.02.2023 07:39
 • Kader (gość)

  Walu! Jesteś super, ciepło Ciebie wspominam, realizuj siebie i na nic nie zwazaj, trzymaj swoje szczescie przy sobie! Wszystkiego dobrego.

  01.02.2023 17:54
 • Florek (gość)

  Nie wiem co w niej widzą jeszcze ten samozachwyt nad młodszym partnerem o 10 lat pewnie jakis nawiedzony jak ona .udział w programie zrobił z niej gwiazdę i ona się tego trzymany wreszcie spadało świecić to już nie ma czym chyba że starym pesele a ten młodszy partner niech ja obejrzy dobrze .

  31.01.2023 06:40
 • Gall anonim (gość)

  Fałszywa kobieta wykorzystującą innych, a grająca biedna i pokrzywdzoną. Podejście do ludzi:,, należy mi się". Nikt z rodziny nie ma z nią kontaktu, bo nie chcą, nawet siostra mieszkająca parenaście km od niej. Idealizuje siebie i syna alkoholika, bo drugi zerwał z nią kontakt. Ciekawe dlaczego ludzie się od niej odsuwają?

  29.01.2023 21:55
 • Niiiie (gość)

  Może się lepiej pomodlić .

  29.01.2023 06:13

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×