Tak pożegnano Ninę Terentiew. „Caryca telewizji” nie kryła wzruszenia! Była dyrektor programowa Polsat uhonorowana na wydarzeniu

Podczas prezentacji wiosennej ramówki stacji Polsat uwaga wszystkich była skupiona na jednym: Ninie Terentiew, ustępującej z dotychczasowego stanowiska na rzecz Edwarda Miszczaka. Były kwiaty, gromkie brawa i liczne podziękowania, a określana zasłużenie „carycą telewizji” nie kryła łez wzruszenia. Zobaczcie zdjęcia!

Multimedia

Ramówka Polsat. Nina Terentiew nie kryła wzruszenia

W czwartek 2 lutego 2023 r. miała miejsce prezentacja wiosennej ramówki 2023 stacji Polsat. Nie zabrakło największych gwiazd stacji. Na ściance błyszczały m.in. Marcelina Zawadzka, Karolina Gilon, Izabela Janachowska, Olga Bołądź, Dagmara Bryzek, Katarzyna Zdanowicz, Natalia Janoszek, Karolina Szostak, Anna Dereszowska, Margaret, Paulina Sykut-Jeżyna, Karolina Soczewka oraz Aneta Zając. Panowie - m.in. Wojciech Błach, Aleks Mackiewicz, Jerzy Mielewski, Krzysztof Ibisz czy Bogdan Rymanowski - również zadali szyku.

Marcelina Zawadzka, Karolina Gilon i Izabela Janachowska błyszczą na prezentacji wiosennej ramówki Polsatu 2023. Ociekają pięknem!Zobacz więcej

Na długo jednak przed samym wydarzeniem dominującym tematem w mediach była zmiana dyrektora programowego stacji, którą dotychczas była Nina Terentiew, nazywana „carycą telewizji”. W styczniu jej stanowisko przejął Edward Miszczak, potwierdzając tym samym krążące w kuluarach plotki.

Edward Miszczak i Nina Terentiew

Podczas prezentacji ramówki Polsatu Edward Miszczak zwrócił się w pierwszych słowach do Niny Terentiew podkreślając, że prezentowany program nie jest do końca „jego”, przytacza m.in. serwis Pudelek. Miał wyrazić również nadzieję o przyjęciu jej zaproszenia na zaprezentowanie w przyszłości „własną konferencję ramówkową”.

Obecna na wydarzeniu Nina Terentiew nie kryła łez wzruszenia gromkimi brawami, jakie otrzymała. Zobacz zdjęcia!

Tak wyglądało pożegnanie „carycy telewizji”

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Полсат? (gość)

    "Olga, Dagmara, Natalia, Aleks żegnali" Natalię. Terientiew. Nazywali ją "carycą". No pewnie, że nie "królową" - wiadomo.

    Czy w pols..acie Ruskich jest jak rodzynek w dobrym cieście?

    Nota bene czy to kogoś kojarzonego ze stacją polsat nazywają "panem z pięcioma paszportami PRL", wydanymi oczywiście każdy na inne nazwisko?

    02.02.2023 23:19

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×