"Tak to leciało!" wraca na antenę?! Maciej Miecznikowski znowu w roli prowadzącego?

Kolejny program rozrywkowy wraca na antenę po latach! Tym razem chodzi o "Tak to leciało!"! Kiedy premiera i czy prowadzącym znów będzie Maciej Miecznikowski? Sprawdź, co już wiadomo!

Multimedia

"Tak to leciało!" wraca do telewizji?!

Nastała moda na reaktywacje dawnych produkcji, seriali czy programów rozrywkowych, które skończyły się lata temu. Teraz wygląda, że z nowymi odcinkami wróci "Tak to leciało!", program rozrywkowy, oparty na formacie "Don't Forget the Lyrics", który był emitowany w TVP w latach 2008-2012.

Programy rozrywkowe reaktywowane po latach. Który z tych powrotów okazał się sukcesem?Zobacz więcej

Okazuje się, że już ruszyły castingi i "Tak to leciało" prawdopodobnie wróci na antenę TVP jeszcze w tym roku! Nie wiadomo jeszcze, czy prowadzącym zostanie, tak jak w poprzednich latach, piosenkarz Maciej Miecznikowski. Zapytany o to, odpowiedział wymijająco:

Nie pozwolono mi jeszcze nic komentować, więc na razie muszę się wstrzymać, bardzo przepraszam. Nie mogę mieć żadnego zdania na ten temat - mówił Maciej Miecznikowski w rozmowie z "Plejadą".

Szczegóły poznamy pewnie już wkrótce!

Zobacz galerię

"Tak to leciało" - reguły programu

Uczestnicy teleturnieju mają zaśpiewać brakujący wers piosenki. Aby zdobyć nagrodę główną w wysokości 150 tys. złotych, zawodnicy muszą uzupełnić fragmenty tekstów dziesięciu piosenek. Jeżeli zrobią to prawidłowo do poziomu czwartego, przysługuje im kwota gwarantowana w wysokości 2 tys. złotych. Jeśli uzyskają możliwość odpowiedzi na pytanie finałowe, w przypadku podania błędnej odpowiedzi otrzymają 25 tys. złotych, a jeśli wycofają się z udzielenia odpowiedzi, otrzymają kwotę zgromadzoną na koncie, czyli 50 tys. złotych. W odcinkach specjalnych uczestnikami były gwiazdy, np. Edyta Górniak czy Andrzej Piaseczny.

Komentarze

Skomentuj
  • Fanka "Tak to leciało". (gość)

    Kiedy w końcu będzie wiadomo kiedy wróci ten program? Czekam i czekam i doczekać się nie mogę.

    01.04.2021 18:33

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×