Tak wyglądały kiedyś tureckie aktorki. Zdziwicie się! Zobacz gwiazdy tureckich seriali na starych zdjęciach

Tureckie aktorki zachwycają urodą, nienaganną sylwetką i talentem, ale czy zawsze tak było? Dotarliśmy do archiwalnych zdjęć gwiazd tureckich seriali takich jak: "Zakazany owoc", "Przysięga" czy "Miłość i przeznaczenie". Zobaczcie, jak wyglądały zanim stały się sławne.

Multimedia

Tureckie seriale nadal cieszą cię popularnością w Polsce i gromadzą przed telewizorami mnóstwo widzów. Wszystko zaczęło się od "Wspaniałego stulecia" - to 139 odcinków o życiu, a przede wszystkim miłościach sułtana Sulejmana Wspaniałego, który w XVI wieku doprowadził Imperium Osmańskie do szczytu potęgi. Serial sprzedano do ponad pięćdziesięciu krajów, a jego widzowie nadal jeżdżą do Stambułu, by zobaczyć miejsca pokazane w produkcji.

Najpopularniejsze tureckie seriale. Jeżeli kochasz tureckie seriale, to musisz je znać!Zobacz więcej

Tureckie aktorki kiedyś i dziś - jak się zmieniły?

Tureckie seriale to nie tylko wciągająca fabuła - porywające historie o miłości, a przede wszystkim aktorstwo i piękne aktorki, które zachwycają urodą i talentem na ekranie. Wiele z nich ma na swoim koncie tytuły Miss Turcji. Demet Özdemir zaistniała dzięki roli w serialu "Imperium miłości". Kariera Hande Erçel zaczęła rozkwitać w 2014 roku, a Fahriye Evcen Özçivit, czyli żona przystojnego Buraka Özçivita, grała w tureckich produkcjach już w 2006 roku. Jak wtedy wyglądała?

Zobaczcie, jak wyglądały gwiazdy tureckich seriali zanim stały się sławne. W galerii publikujemy ich stare zdjęcia!

Zobacz galerię

Tureckie seriale w Polsce - gdzie oglądać?

TVP emituje obecnie cztery tureckie seriale: "Wspaniałe stulecie" i "Przysięgę", "Zakazany owoc" oraz "Zranione ptaki". Tureckie seriale w Polsce można też oglądać na kanale DIZI. W emisji m.in. "Narzeczona ze Stambułu", "Ezel" i "Maleńkie morderstwa". Z kolei kanał WP emituje serialowy hit z Turcji, czyli "Zapukaj do moich drzwi" ("Sen Çal Kapımı").

TURECKIE SERIALE - CZYTAJ WIĘCEJ O PRODUKCJACH ZNAD BOSFORU!

Komentarze

Skomentuj
  • Umit (gość)

    Już liżesz pizde Ozge lyru lyru, dobrze jej tam wymyj tym swoim zakłamanym lesbijskim jęzorem po tych wszystkich kutasach 10000+ mężczyzn ją przeleciało

    30.09.2022 22:14
  • Viking (gość)

    Hande Erçel, a potem długo, długo, długo nic. Swoim uśmiechem i przede wszystkim przepięknymi oczami potrafi zagrać więcej, niż połowa aktorek w Polsce.

    26.07.2022 12:00

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×