Tak wyglądały pokoje kuracjuszy "Sanatorium miłości 4". Tutaj rodziły się przyjaźnie i odbywały dysputy!

"Sanatorium miłości" to jeden z flagowych hitów Telewizji Polskiej. Widzowie mieli szansę oglądać rezydentów tytułowego sanatorium już po raz czwarty. Choć program już się skończył, a obecnie TVP prowadzi casting do 5. edycji, my postanowiliśmy wrócić wspomnieniami do ostatniej edycji. Jak wyglądały pokoje kuracjuszy "Sanatorium miłości 4"? To tutaj rodziły się przyjaźnie i odbywały dysputy!

Multimedia

"Sanatorium miłości 4" - jak mieszkają seniorzy i seniorki?

Czwarty sezon "Sanatorium miłości" wystartował 20 marca i niestety, już zakończył. Obecnie trwa casting do 5. edycji programu! Widzowie programu po raz czwarty śledzili losy kolejnych dwunastu seniorów i seniorek z Polski i z zagranicy, którzy przyjechali do tytułowego sanatorium po przygodę, przyjaźń i miłość. O uczestnikach 4. edycji randkowego programu TVP przeczytacie więcej w naszych poprzednich tekstach

Podpadł już na samym początku. Co senior mówi o hejcie w sieci? Zobacz więcej

Nowi seniorzy cechowali się niekończącą się siłą i energią, której niejeden z nas, może im pozazdrościć. Może dlatego w sieci niemal od razu rozgorzała gorąca dyskusja dotycząca ich wieku. Niektórzy nie mogą uwierzyć, że bohaterowie programu skończyli 60 lat!

W 4. edycji "Sanatorium miłości” ponownie zawitało do Polanicy-Zdroju, a bohaterowie zamieszkali w sanatorium "Wielka Pieniawa". To właśnie tutaj spędzili kilka tygodni - wypoczywając i nawiązując nowe relacje. Czy na planie programu zrodziła się miłość? O tym przekonamy się już za kilka tygodni, ale już w zapowiedzi programu usłyszeliśmy, że "w tym sezonie będzie najwięcej par".

Poznali się w programie, ale ich miłość nadal kwitnie! Spójrzcie tylko na te zdjęciaZobacz więcej

Zaglądamy do pokojów kuracjuszy z 4. edycji "Sanatorium miłości"

Kto z kim zamieszkał we wspólnych pokojach?

  • Zofia z Moniką,
  • Mariola B. z Anną,
  • Natalia z Mariolą R.,
  • Marek z Piotrem,
  • Piotr Hubert z Andrzejem K.,
  • Andrzej S. z Romanem.

W galerii możecie sprawdzić, w jakich warunkach mieszkają uczestnicy "Sanatorium miłości 4". Publikujemy najnowsze zdjęcia!

Zobacz galerię

"Sanatorium miłości". Przypominamy pierwszy ślub w historii programuZobacz więcej

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Kiki (gość)

    Wy też kiedyś będziecie w ich wieku każdy chce być kochany więc nie krytykujcietych pan

    17.08.2022 15:18
  • Roman (gość)

    Mamy was serdecznie dosyć.

    16.08.2022 19:26
  • 48 latek (gość)

    Szukają sławy starsze kobiety,piszcie co chcecie ale ta ruskaja Natalka dała czadu prawie z każdym się rozerwala i o to chodziło w sanatorium miłości.Dlugo rządziła w portalach randkowychn, znałem ją.Na końcu obsmarowała matkę siostrę ,dwóch mężów i z ta sierotą się zaręczyła. Podkuta na cztery łapy jak żadna z was.

    16.08.2022 14:59
  • Piotr (gość)

    Anka i Mariola stwierdziły fakt i powiedziały tylko prawdę o niektórych, te Panie których dotyczyło reagują.Uderz w stół a nożyce się odzywają.Żenada podstarzałych pań.

    16.08.2022 10:32
  • Lucjan (gość)

    Fajny program, uczestnicy mili, weseli. Dwie panie tylko obgadywaly resztę uczestników. Ania i amerykanka. Poza tym każdy ma prawo do zabawy, czy to w jacuzzi czy na parkiecie. Po to tam pojechali. Ludzie lubią krytykować innych a sami nie lepsi.

    16.08.2022 07:02
  • Andriej (gość)

    Same plotkary w tym programie , obgadywaly się potwornie i nawzajem.Podzielily się na cioty i nie cioty.Publicznie oczernialy siebie i wysylaly smy za swoimi plecami do różnych obcych ludzi .To panie do wzięcia.Prostaczki jakich jeszcze nie było . Tylko Zosia była ponad nimi.

    15.08.2022 15:14
  • Nieśmiała (gość)

    Podziwiam tych kuracjuszy za odwagę fajni ludzie nie włażą swoim dorosłym dzieciom do przysłowiowych garów realizują się w swoich pasjach Tak trzymać

    29.07.2022 21:46
  • Kochas (gość)

    Ten Romeo co sie oswiadczal to nas rozbawil,mowil o milosci od miesiaca do wybranki ale chyba zapomnial,ze przez pierwszy tydzien to calowal sie i zajmowal z inna, zalosny

    15.05.2022 22:25
  • Szczesciarz? (gość)

    Szkoda mi Pana Marka z Gdyni chyba byl? Wybranka chyba troche przechodzona? po tych kapielach w jacuzi

    15.05.2022 22:22
  • Fakt (gość)

    Te zareczyny to zenada, jak facet moze kobiete w takiej sytuacji postawic przed kamerami,po miesiacu znajomosci? A ta naiwna szczesliwa bo nie wie w co sie pakuje.

    15.05.2022 22:19
  • Mala (gość)

    Anna okropna baba ale jej sie dostal facet- ha,ha, bedzie musiala skikac jak jej kaze i wlepiac sie ciagle w niego ( od rana do nocy).

    15.05.2022 22:15
  • Luzik (gość)

    Natalia to sie chyba tam z kazdym calowala?

    15.05.2022 22:09
  • Gość (gość)

    Wszystkie i wszyscy złośliwcy każdy ma tyle lat na ile się czuje jak wam się nie podoba oglądacie wasze tvn i parzenie na ekranie. ..jest takie coś jak pilot. ..nie podoba się to won ..od 1.Niejedyna babcia zazdrości możliwości

    12.05.2022 13:23
  • Olga (gość)

    Fajna ta grupa uczestników sanatorium!

    10.05.2022 16:29
  • Marcin (gość)

    Stare pryki a Gerard to juz wogole stary pryk po 80

    10.05.2022 14:13
  • Zabawa (gość)

    Fajni są wszyscy, niech się bawią.

    07.05.2022 21:45
  • Mark (gość)

    Krytykujący Monikę zazdroszczą jej klasy i urody.

    07.05.2022 12:42
  • Barbie (gość)

    Nie wiem skąd tyle złości w tych komentarzach,chyba z zazdrości. Przecież nikt nie każe nikomu tego programu oglądać. Seniorzy są po prostu odważni i pozytywnie nastawieni do życia!

    06.05.2022 21:45
  • Icka (gość)

    Żaden je nie chciał zgłośiły się do programu

    01.05.2022 13:18
  • Kazik (gość)

    Piszecie o intelekcie, połowa tych kobiet to poniżej trójki,w głowie tylko mężczyźni i pustka ,wiecznie w potrzebie, całkowicie nie nadają się do życia.

    01.05.2022 12:16
NowszeStarsze