Tak wyglądały pokoje kuracjuszy "Sanatorium miłości 4". Tutaj rodziły się przyjaźnie i odbywały dysputy!

"Sanatorium miłości" to jeden z flagowych hitów Telewizji Polskiej. Widzowie mieli szansę oglądać rezydentów tytułowego sanatorium już po raz czwarty. Choć program już się skończył, a obecnie TVP prowadzi casting do 5. edycji, my postanowiliśmy wrócić wspomnieniami do ostatniej edycji. Jak wyglądały pokoje kuracjuszy "Sanatorium miłości 4"? To tutaj rodziły się przyjaźnie i odbywały dysputy!

Multimedia

"Sanatorium miłości 4" - jak mieszkają seniorzy i seniorki?

Czwarty sezon "Sanatorium miłości" wystartował 20 marca i niestety, już zakończył. Obecnie trwa casting do 5. edycji programu! Widzowie programu po raz czwarty śledzili losy kolejnych dwunastu seniorów i seniorek z Polski i z zagranicy, którzy przyjechali do tytułowego sanatorium po przygodę, przyjaźń i miłość. O uczestnikach 4. edycji randkowego programu TVP przeczytacie więcej w naszych poprzednich tekstach

Podpadł już na samym początku. Co senior mówi o hejcie w sieci? Zobacz więcej

Nowi seniorzy cechowali się niekończącą się siłą i energią, której niejeden z nas, może im pozazdrościć. Może dlatego w sieci niemal od razu rozgorzała gorąca dyskusja dotycząca ich wieku. Niektórzy nie mogą uwierzyć, że bohaterowie programu skończyli 60 lat!

W 4. edycji "Sanatorium miłości” ponownie zawitało do Polanicy-Zdroju, a bohaterowie zamieszkali w sanatorium "Wielka Pieniawa". To właśnie tutaj spędzili kilka tygodni - wypoczywając i nawiązując nowe relacje. Czy na planie programu zrodziła się miłość? O tym przekonamy się już za kilka tygodni, ale już w zapowiedzi programu usłyszeliśmy, że "w tym sezonie będzie najwięcej par".

Te zdjęcia aż kipią miłością. Są w sobie zakochani po uszy!Zobacz więcej

Zaglądamy do pokojów kuracjuszy z 4. edycji "Sanatorium miłości"

Kto z kim zamieszkał we wspólnych pokojach?

  • Zofia z Moniką,
  • Mariola B. z Anną,
  • Natalia z Mariolą R.,
  • Marek z Piotrem,
  • Piotr Hubert z Andrzejem K.,
  • Andrzej S. z Romanem.

W galerii możecie sprawdzić, w jakich warunkach mieszkają uczestnicy "Sanatorium miłości 4". Publikujemy najnowsze zdjęcia!

Zobacz galerię

"Sanatorium miłości". Przypominamy pierwszy ślub w historii programuZobacz więcej

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Andrzej (gość)

    Marek w końcu załapał resztki z grupy czyli Natalke calusnicę wykąpana w jacuzzi z Romanem,jej to wszystko jedno byle gacie miał.Uciekac daleko od takich bab .

    01.05.2022 12:12
  • Todek (gość)

    No wrescie zaczęły się parować zuzyte i potrzebujace wsciekle nieplodne juz samice z kraju i zagranicy tylko dziwne ze brakuje tam prezesa tvp ktory pcha sie ciagle na szkło jak ordynarna gwi,,,, a

    01.05.2022 09:24
  • N. Z (gość)

    To stare zahartowana w hulance bialogliwe..Zdala od takich kobiet.... Ten cyrk w tym hicie serialowym to dla buractwa...

    01.05.2022 08:58
  • Kuzia (gość)

    Nie którym seniorom wracają młode lata jacy byli nie da się ukryć a gdzie ta przyzwoitość

    01.05.2022 00:39
  • Hanak (gość)

    No o co z tego że mają tyle lat odezwały się same porządne paniusiepewnie zapomniały jak to kiedyś było a może zwyczajnie zazdroszczą że ich tam nie ma, sama puderia wyniosła która widzi wady innych a swoich nie pewnie mają małe lustra e domu albo zwyczajne zazdroszczą nawet im sie nie podoba Makowska ręce opadają dobrze ze nie wybrali takich jak wy bo nie byłoby żadnego zainteresowania ze strony widzów , a jeśli nie możesz tego oglądać bo jest to dla ciebie żenujące to pilot telewizora ma taki przycisk którym można wyłączyć odbiornik.

    30.04.2022 21:29
  • No to kiedy się widzimy się jutro. (gość)

    Każdego roku i tak się stało na stronie www nie przekracza i w sumie nic z tego co pamiętam czy nie wiem co mam zrobić to samo jak w przypadku braku możliwości rozwoju dziecka w tym momencie. Kalafior Krzyś na pewno będzie zgodna polecenia zapłaty przez internet to jest z nami. Konto bankowe dla dzieci i młodzieży z tym że ktoś się lepiej niż do tej pory. W związku z powyższym czasie rzeczywistym sumieniem mogę się doczekać kiedy mogę spodziewać wysyłki polityka wszystkie informacje o katalogu stron internetowych WWW strony www katalog stron internetowych.

    30.04.2022 14:33
  • Magda1234 (gość)

    W ostatnim odcinku scena w basenie była wyjątkowo niesmaczna jestem osobą 60 plus zawstydzona nie dało się patrzeć są jakieś granice których nie należy przekraczać nawet ze względu na wiek wypadałoby trochę skromnosci i opanowania nawet od organizatorów wstyd!!!!

    25.04.2022 19:29
  • Embe (gość)

    Czy tylko mnie tak irytuje Anna? Fałszywa, plotkara, obrażająca innych, zarozumiała i bez klasy. Naprawdę nie wiem, co widzą w niej ci wszyscy panowie.

    16.04.2022 10:12
  • Maria (gość)

    Pani Manowska dosyc zabawy z ostatnich odcinkach pani iwonka ze starszym panem zchorowanym a teraz ten cyrk

    30.03.2022 09:13
  • obserwator (gość)

    czyżby nie było do tej edycji seniorek z klasą, to dziwne, poziom odpustowy, ta staruszka na parkiecie w krótkiej sukience dla 30 latki :), jak można na cos tak obrzydliwego patrzeć - fuj!

    29.03.2022 23:08
  • Janek z Katowic (gość)

    Te seniorki wzięli z jakiejś łapanki??? Np. ta seniorka Mariolka z USA i ta Anna oraz Natalia. Czyżby do udziału w tym programie nie zgłosiły się normalne panie seniorki z klasą??? Przepraszam, ale na ta 4 edycję nie mogę patrzeć, jak te starsze trzy panie się kompromitują, nie ma na co patrzeć.

    29.03.2022 23:01
  • 100% mężczyzna (gość)

    Dawano się tak nie ubawiłem z tych 3 seniorek: Natalii oraz tej seniorki w czapce z daszkiem o męskiej urodzie i tej z USA gwiazdy medycyny estetycznej o pomarszczonym ciele, sztucznym uśmiechu. Żenada, jak w takim starszym wieku można się tak kompromitować, myśląc że ma się 40-50 lat... Może staruszki nie maja lustra ????

    29.03.2022 22:05
  • JAREK (gość)

    OBLEŚNA JEST KOBIETA Z AMERYKI POMARSZCZONE CIAŁO NA KLATCE PIERSIOWEJ USIŁOWAŁA BRYLOWAĆ NA ZABAWIE TANECZNEJ ŚPIEWAJĄC PIJACKIM GŁOSEM W PIERWSZYM ODCINKU TA KRETYŃSKA WYPOWIEDŻ ŻE PRAGNIE WYSOKIEGO PANA ABY JĄ ZŁOŻYŁ I WSADZIŁ DO KIESZENIE I TAM JA NOSIŁ MUSIAŁA JAK SKAKAŁA ZE SPADOCHRONEM UPAŚĆ NA GŁOWĘ MNIEJ NIŻ ZERO

    29.03.2022 13:22
  • Justyna (gość)

    Każdy ma prawo kochać niezależnie od wieku i nic mi do tego ! Najsmutniejsze jest tylko to ,że wszystko jest na sprzedaż, a ludzie lecą na kasę jak muchy na lep! Telewizja zarabia bo taka jest jej misja, a ludziska czy to młodzi(love Island) czy starsi(sanatorium miłości) po prostu się sprzedają(by nie napisać dosadniej). W telewizji polskiej podobnie jak i na całym świecie proponuje się jakąś sieczkę zamiast wartościowych filmów.Nie oglądam! polecam "Stulecie Winnych" i wiele innych wartościowych propozycji.

    29.03.2022 08:19
  • Gosia (gość)

    Dwie stare pomarszczone plotkary obmawiają innych uczestników,ta Anna to wstępna,brzydka baba

    28.03.2022 20:05
  • Lolek (gość)

    Dwie "stare baby" nazywają swojego kolegę minimalne starszego - dziadkiem..... Bez komentarza. Stare plotkary, ani urody, ani osobowości a o intelekcie nie wspomnę. Obrzydliwe stare babska.... .

    28.03.2022 14:20
  • Monika (gość)

    Przykro patrzeć na ten ustawiony program. Dlaczego osoby mieszkające poza granicami kraju są uczestnikami? Czy w Polsce nie ma osób które są samotne i marzą by móc jeszcze kogoś poznać na dalsze lata życia. Zwykłych szarych niczym nie wyróżniających sie osób jest wiele tylko one nie są atrakcyjne dla telewizji która przecież zarabia na show. Nie znam żadnego imienia z tych Pan bo tylko okiem rzuciłam ale z dwóch czy trzech wypowiedzi wywnioskowałam ze wysoko mierzą i telewizja popełniła błąd powinna wybrać panów młodszych to by dopiero były zadowolone.

    28.03.2022 00:11
  • Basik (gość)

    A nasi polscy seniorzy i seniorki nie mogą korzystać z tych rarytasów. Oni też chcą i pragną miłości. Ale do programu wybiera się bogatych. Biedni nie mają prawa do miłości.

    27.03.2022 19:28
  • Oliwka (gość)

    ŚMIESZY MNIE MANOWSKA KTÓRA BAWI SIĘ W PSYCHOLOGA KAZDY MA JAK DBA JEŻELI W ŻYCIU DZIECI BYŁY O SIĘ ZDARZYŁY NIC DZIWNEGO ŻE SA SAMI OSAMOTNIENI

    27.03.2022 15:46
  • Oliwka (gość)

    DLACZEGO DO PROGRAMU ZAPRASZANIE SA MIESZKAŃCY Z ZAGRANICY DLACZEGO ZA UDZIAL W PROGRAMIE OTRZYMUJĄ ZAPŁATĘ CZY 3TYG ZABAWY ZA FRIKO TO NIE DOŚĆ ZA ICH ZABAWĘ PŁACI POLSKI PODATNIK KURSKI SZASTA NASZYMI PIENIEDZMI NA PRAWO LEWO JAK TAKI SZCXODRY NIECH FUNDUJE WCZASY ZA SWOJE BO MA Z CZEGO PIS WYPOSAŻYŁ GO HOJNIE HAŃBA

    27.03.2022 15:44