"Take me out. Umów się ze mną". Poznaj uczestniczki nowego programu randkowego Polsatu! [WIDEO+ZDJĘCIA]

"Umów się ze mną. Take me out" - to one będą wybierać mężczyzn, z którymi pójdą na randkę! Poznaj wszystkie uczestniczki nowego programu randkowego Telewizji Polsat!

Multimedia

"Take me out. Umów się ze mną" od środy, 7.03.2018 o godz. 20:05 w Polsacie! - sprawdź program tv

Rozstały się z chłopakiem, były w trakcie zmiany pracy, a jeszcze inne... kiedy usłyszały o polskiej edycji "Umów się ze mną. Take me out", rzuciły wszystko i bez wahania przyjechały do Polski.

Lampka czerwona – randka skończona. Co musisz wiedzieć o nowym programie Polsatu? [WIDEO]Zobacz więcej

Uczestniczki programu w większości są z Warszawy, ale zobaczymy też dziewczyny z Angoli, Ukrainy i Wielkiej Brytanii. Dlaczego zdecydowały się wziąć udział w programie? Poznajcie je wszystkie! Zobaczcie galerię!

Zobacz galerię

WRÓĆ DO PROGRAMU TV

Komentarze

Skomentuj
  • Ala (gość)

    Program śmieszny i żenujący a te laski wytrzasniece bòg skąd a jak ja widzę jacy w tam faceci spędaleni i jednostrzalowcy to śmiech na sali a program z całą pewnością częściowo rezyserowany i jakaś dziewczyna coś z tego ma jak jakaś wyjdzie na randke

    04.08.2018 00:22
  • KLAUDIA (gość)

    Nareszcie patologia odchodzi.......Dziękujemy ci Olivia.Męska decyzja.Obyś się już nigdzie nie pchała,prucz prącia😊

    24.04.2018 16:19
  • SYLWIA leszczynska (gość)

    Zadzwoń 511121999 zadzwoń czekam

    18.04.2018 20:23
  • SYLWIA leszczynska (gość)

    Zadzwoń 511121999 zadzwoń czekam

    18.04.2018 20:23
  • Marta (gość)

    Kto by chciał być z takim patolem jak Olivia?Gdzie nie pójdzie to wstyd....głos ma jak menelka,usta jak czarnuch,a figurę jak tłusty lachon.....a pije jak nie jeden facet.Olivia jesteś zerem i ten który cię wybierze będzie żałował że wybrał lachona z takim przebiegiem.

    15.04.2018 13:14
  • Larysa (gość)

    Tylko nie Olivia-fuj

    07.04.2018 18:33
  • MK (gość)

    Wyzywające stroje, wulgarne, niekulturalne wypowiedzi, wielkie rozczarowanie. Tak podrywają Polki i Polacy?

    06.04.2018 10:53
  • kasia (gość)

    Kto jak kto ale ty olivia znasz sie najlepiej na melanzach😂😂😂😂😂Wymiotowanie i sranie to twoja specjalnosc na melanzach.Nie wspomne juz o siadaniu na konia.PATOLOGIA!!!!!

    05.04.2018 10:10
  • Magda (gość)

    Olivia ty lepiej powiedz wszystkim jak obsrałaś body i jak rzygałaś w parku.Nikt cię tu nie lubi za to na kogo się kreujesz,a jesteś zwykłą wrocławską patologią

    01.04.2018 13:15
  • Janek (gość)

    Wolę na produkcji pracować uczciwie niż dawać dupy pakolom za drinki.Jesteś jednym wielkim szczępem i szlaufem olivia.Twój brat Marcel miał rację....byle z kim,byle jak i byle gdzie.Współczuję temu który cię wybierze nieświadomie,bo z tobą się nie da być w związku.Ty się nadajesz tylko do jednego.

    01.04.2018 13:08
  • Motylek (gość)

    Program dno. Panienki szukają księci a Panowie księżniczek. Wystarczy 5 sekund filmu o sobie , by koleś zrazil do siebie wszystkie... , bo np lubi spacery, psy i juz to sie nie podoba... żenada, ten program.

    31.03.2018 15:27
  • Zawadzki (gość)

    Komentarze na temat Olivii to prawda w 100% tylko najgorzej nas polaków w huddersfield boli że nasz Olivka z arabami się dymała.Zresztą kto jej nie miał?Olivia jest jak grypa...każdy ją miał.Jej mama ma tu taką samą opinię😊

    31.03.2018 14:31
  • Wiola (gość)

    Olivia a gdzie zgubilas swoich czarnych kolegow ?

    28.03.2018 21:31
  • yamituu (gość)

    Witam wszystkie kandydatki i gorąco zachęcam do kontaktu pod tel. 731526493. Sponsor= Daniel :)

    17.03.2018 21:01
  • Jacek (gość)

    Dagmara (Daga ) to taka dziwka nie wspomne jaka ordynarna nikt nie chce

    13.03.2018 14:44
  • anty patol (gość)

    program dno i wodorosty, uczestniczki puste patole,które mają swędzenie we wszystkich otworach, powodzenia! mądrzy, ceniący się ludzie nie idą do takiego programu!

    12.03.2018 12:35
  • Olivia (gość)

    Witam hejterow i pozdrawiam osobe ktora pisze 6 komentarzy w odstepie kilku minut w postaci anonimu😅✌🏼Oczywiscie zazdrosci i hejtu sie spodziewalam od ludzi z zagranicy ktorzy nie mieli nic do zaoferowania Polsce wiec musieli isc na produkcje do 🇬🇧 Nikt nie musi ’ciagnac’ za dostanie sie do programu, wystarczy zajebista, unikalna, pozytywna osobowosc, czyli wszystko czego nie ma osoba piszaca takie komentarze na anonimie. Komentarze z ukryta torzsamoscia kazdy glupi bez jaj umie. Zenada. Znajdz sobie jakas ‘lodziare’ to moze z Ciebie ten hejt splynie 😂✌🏼

    09.03.2018 00:00
  • Karolina (gość)

    Może tak przedstawcie się koledzy/ kolego. Wasze/ twoje, komentarze reprezentują zubożenie intelektualne, za które powinna wstydzić się cała reszta (zaczynając od osób chociaż minimalnie doganiających swoim pomyślunkiem małpę). Wnioskuję, że komentarze pisała jedna osoba, może kolega z nadszarpanym ego, który dostał kosza, a może zazdrosna koleżanka. Mówiąc po waszemu: ' anonimowi w internecie - k**y w świecie', chyba tak to było. Rada: przestań.

    08.03.2018 16:34
  • Nika (gość)

    Zal mi was ludzie. Skoro taki zenujacy program to po co w ogole tracicie czas na ogladanie ? Na pewno lepszy jest ten o rolnikach, ktory idealnie opisuje dzisiejszy sposob randkowania (dla tych mniej inteligentnych informuje, ze to zdanie jest z sarkazmem). Uwazam, ze program moze nie jest na super poziomie pod wzgledem bezposredniego zachowania uczestnikow i prowadzacego, ale na pewno jest smieszny i bardzo aktualny w dzisiejszych czasach. Obawiam sie, ze nie mozna tego samego powiedziec o Ukrytej Prawdzie, Zdradach, Szkole, 19+, ktore nie tylko sa zenujace ale rowniez malo zabawne czy pouczajace. A co do Oliwii to tez ja znam, i uwazam, ze nalezy jej sie spory szacunek, ze poszla do tego programu. Na pewno byla swiadoma zawisci i super opini od polaczkow cebulaczkow w UK, ale jak widac jest ponadto i nie powinna sie przejmowac hejtem w drodze do realizacji swoich marzen.

    PS. Skoro uwazacie ze Oliwia jest taka puszczalska i sporo o niej wiecie to pewnie sami nie jestescie lepsi, skoro bywaliscie przy tych rzekomych dotyczacych jej sytuacjach. A jesli znacie to z plotek to jeszcze bardziej zalosni jestescie.

    Nie pozdrawiam serdecznie. :)

    08.03.2018 16:25
  • nikt (gość)