Takim zachowaniem Filip Chajzer rozjuszył fanów. Najgłośniejsze afery z udziałem prowadzącego „Dzień dobry TVN"

Filip Chajzer jest jednym z najbardziej popularnych dziennikarzy TVN-u. Widzowie najbardziej kojarzą go jako prowadzącego śniadaniowy program „Dzień dobry TVN". W parze z Małgorzatą Ohme potrafią swoim pozytywnym nastawieniem obudzić widzów przed telewizorami. Chajzer niejednokrotnie podpadł jednak fanom. Przypominamy najgłośniejsze afery z jego udziałem.

Multimedia

Filip Chajzer gwiazdą TVN-u

Fani telewizji TVN, a w szczególności programu „Dzień dobry TVN" doskonale go znają. Filip Chajzer wraz Małgorzatą Ohme tworzą jeden z duetów prowadzących program. Ponadto Filip realizuje reportaże dla śniadaniówki. Widzowie mogą go pamiętać także jako prowadzącego m.in. „Małych gigantów" czy „Hipnozy". Filip, wybierając drogę zawodową, poszedł w ślady ojca. Zygmunt Chajzer także jest dziennikarze. Obaj panowie brali udział w reality show „Ameryka Exspress" w 2018 roku.

Filip Chajzer 27 listopada 2022 roku skończył 38 lat. W ostatnim czasie o synu Zygmunta Chajzera zrobiło się głośno za sprawą jego życia prywatnego. W maju 2022 roku media informowały, że prezenter rozstał się ze swoją długoletnią partnerką Małgorzatą Walczak, z którą ma syna. Teraz pojawiła się informacja, że Filip Chajzer miał oświadczyć się swojej nowej partnerce. Ukochana 38-letniego dziennikarza jest od niego młodsza o 12 lat.

Filip Chajzer oświadczył się ukochanej?! Wybranka 37-letniego prezentera ma 25 latZobacz więcej

Afery i skandale z udziałem Filipa Chjazera

Filip Chajzer niejednokrotnie wywoływał wokół siebie burzę. Widzowie krytykowali go nie tylko za wpisy w mediach społecznościowych, ale także inne zachowania.

Nie jest tajemnicą, że dziennikarz często mówi (i pisze), co myśli. Prezenter TVN-u na przestrzeni lat był bohaterem sporej ilości afer i skandali. Szczegółów dowiesz się z naszej galerii!

Zobacz galerię

Filip Chajzer przeszedł spektakularną metamorfozę! Co za przemiana!Zobacz więcej

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Widz (gość)

    Moim zdaniem fajny jest tylko Prokop i Welman bo tacy się urodzili. Inni żeby im dorównać biorą chyba narkotyki i stąd wiele żenujących sytuacji.

    03.01.2023 16:11
  • Bolek (gość)

    I tu kogoś boli ,oj boli Pani Moniko że aż tak.

    27.11.2022 21:57

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×