tamara arciuch

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Konflikt Katarzyny Skrzyneckiej i Tamary Arciuch się zaognia? Fani oburzeni zachowaniem jurorki!

Za nami trzeci odcinek 14. edycji programu muzycznego "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Mimo, że występy uczestników przypadły do gustu widzom, internauci są niezwykle oburzeni postawą Katarzyny Skrzyneckiej, która przyznała Tamarze Arciuch jedynie dwa punkty za jej występ w programie. Jurorka odpowiedziała na pojawiające się zarzuty!

20.03.2021Twoja twarz brzmi znajomo

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Skrzynecka oceniła Arciuch, Bartek Kasprzykowski nie pozostawił na niej suchej nitki!

5 marca 2021 roku miała miejsce emisja pierwszego odcinka 14. sezonu programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Wśród uczestniczek znalazła się Tamara Arciuch, która wcieliła się w rolę Anny German. Jej występ oceniło jury w składzie: Małgorzata Walewska, Kacper Kuszewski, Adam Strycharczuk oraz Katarzyna Skrzynecka. To właśnie ocena tej ostatniej nie przypadła do gustu partnerowi Arciuch, Bartkowi Kasprzykowskiemu.

06.03.2021Twoja twarz brzmi znajomo

"Twoja twarz brzmi znajomo 14" odcinek 1. Nowa edycja programu wystartowała! Triumfował Paweł Góral jako fenomenalna Violetta Villas!

Co to były za emocje! Za nami pierwszy odcinek najnowszej edycji show uwielbianego przez widzów Polsatu. Zdążyliśmy się już przyzwyczaić do wielkich zaskoczeń i nieprawdopodobnych metamorfoz. Jednak to, co zaprezentowała grupa utalentowanych artystów XIV edycji, przeszła najśmielsze oczekiwania. Aktor Paweł Góral powalił na kolana doskonałą kreacją i wykonaniem piosenki divy polskiej sceny muzycznej – Violetty Vilas, i to jemu przypadło w udziale zwycięstwo w odcinku.

05.03.2021Twoja twarz brzmi znajomo

Poprzednie Następne

Hity dnia

Wszystkie hity »

Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×