Taniec GaGa i dieta źródłem urody Edyty Herbuś

Mimo upływu lat, tancerka imponuje wyglądem. Edyta Herbuś zdradziła tajemnicę swojej urody. Jest to taniec GaGa i dieta.

Multimedia

CZYTAJ TAKŻE: EDYTA HERBUŚ O PRACOWITYCH WAKACJACH I PLANACH NA PRZYSZŁOŚĆ [WIDEO] EDYTA HERBUŚ CHODZIŁA NA TERAPIĘ RODZINNĄ Z MAMĄ

Edyta Herbuś zawsze miała świetną sylwetkę, co zawdzięczała dużej ilości ruchu. Bardzo pomagały jej treningi jako tancerki. Teraz zachwyciła się tańcem GaGa.

  • Z tą formą ruchu zetknęłam się po raz pierwszy i absolutnie mnie zachwyciła. Tancerz musi wyobrazić sobie abstrakcyjną sytuację, np. bulgoczącą wodę w piersiach, petardy wybuchające w brzuchu, głowę napinającą się powietrzem jak balon - i odzwierciedlić to w ruchu. Ciałem kieruje wtedy wyobraźnia, wszystkie chwyty są dozwolone. Mam nadzieje, że będzie okazja, by rozpropagować go w naszym kraju - zapewniła Herbuś "Urodę".

CZYTAJ TAKŻE: EDYTA HERBUŚ NA BANKIETACH. "NIE MAM PRZYMUSU BYWANIA" CELEBRYCI NA FASHION WEEK. KTO PRZYJECHAŁ? [ZDJĘCIA]

Tancerka przyznaje też, że sam taniec nie wystarczy.

  • Zdrowa dieta też nie jest bez znaczenia. Jem dużo owoców, warzyw, kasz, piję zioła i wodę mineralną - ujawniła tancerka magazynowi.

SPRAWDŹ SWÓJ HOROSKOP - WEJDŹ NA HOROSKOPY.TELEMAGAZYN.PL

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×