"Taniec z gwiazdami 10". Adam Adamonis rezygnuje z "Dancing with the stars"! Co będzie z Sandrą Kubicką?

Sensacja w "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami"! Adam Adamonis, który w tej edycji partneruje Sandrze Kubickiej, zrezygnował z udziału w show! Co się stało? Co będzie z Sandrą?

Multimedia

Adam Adamonis rezygnuje z "Tańca z gwiazdami"!

Niestety, ale przygoda aktora i tancerza Adama Adamonisa w programie "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" niespodziewanie dobiegła końca. Kolejny raz odnowiła się jego kontuzja nogi i wczoraj wieczorem był zmuszony podjąć decyzję o rezygnacji z dalszego udziału w programie.

Adam Adamonis opowiedział o kontuzji. Nie wystąpi w kolejnym odcinku? Zobacz więcej

Co teraz czeka Sandrę Kubicką w programie? Jak swoją sytuację komentuje Adam Adamonis?

Jest mi strasznie przykro. Naprawdę strasznie. Przede wszystkim dlatego, że to się stało teraz, pod koniec programu, przed samą metą. Nie chciałbym też, żeby ktoś się nade mną litował, bo zawsze byłem i jestem fighterem, ale kontuzja okazała się na tyle poważna, że nie mógłbym dalej tańczyć. Jestem bardzo dumny, że udało mi się doprowadzić moją partnerkę Sandrę aż do ćwierćfinału i bardzo się cieszę, że rozbudziłem w niej taką miłość do tańca. I będę za nią bardzo trzymał kciuki.

Z kim zatańczy Sandra Kubicka w piątkowym, ćwierćfinałowym odcinku "Tańca z gwiazdami"? Prawdopodobnie będzie to Wojciech Jeschke, który towarzyszył już Sandrze w jednym z odcinków, gdy Adam musiał przerwać treningi. Czy razem z Wojtkiem Sandra dotrze do półfinału? Przekonamy się już wkrótce!

Sandra Kubicka rozstała się z narzeczonym?! Dopadła ją klątwa "Tańca z gwiazdami"?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Kolombina (gość)

    Najważniejsza noga!! A partnerka musi zrozumieć, ze zdarzają sie niefarty nie tylko pozal sie Boze "gwiazdom", ale i prawdziwym gwiazdom - tancerzom?

    08.11.2019 15:51
  • przykra sytuacja- pierwsza taka w historii TZG (gość)

    Pomimo to doprowadzenie uczestniczki w tym programie do ćwierćfinału to spory sukces dla tancerza. Zwłaszcza debiutanta. Niestety jednak ta sytuacja pokazuje też dość wyraźnie minusy takiej decyzji obsadowej. Zdecydowano się na trenera tańca, który teraz przede wszystkim jest aktorem, a swoją karierę turniejową zakończył naprawdę dawno temu, bo w 2000 roku. Jest też jednym z najstarszych tancerzy. Oczywiście np. Jan Kliment jest starszy, Stefano Terrazzino jest w tym samym wieku, ale jednak oni dalej są czynni zawodowo. Dają pokazy taneczne więc cały czas dużo trenują. Mam wątpliwości czy ewentualne zaproszenie Adama do kolejnej edycji będzie dobrym pomysłem. Sandra ponownie jest w trudnej sytuacji. Jednorazowe zastępstwa zdarzały się już w TZG, ale zmiana partnera na stałe to co innego. Pewnie znów na parkiecie towarzyszyć jej będzie Wojtek Jeschke. Nie może to być żaden tancerz tańczący wcześniej z inną dziewczyną w tej edycji np. Rafał Maserak. Raczej nie będzie to też ktoś całkiem nowy w tej edycji np. Stefano Terrazzino (choć to akurat byłoby miłe). Optymalnym wyborem jest Wojtek, bo już raz zastępował Adama i tańczył z Sandrą więc byłoby jej trochę łatwiej w tej trudnej i skomplikowanej sytuacji.

    07.11.2019 20:35

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×