"Taniec z gwiazdami 10". Akop Szostak z poważną kontuzją! Wycofa się z "Dancing with the stars"?

Akop Szostak nabawił się poważnej kontuzji. Zdjęcie zawodnika KSW, który porusza się o kulach, zaniepokoiło jego fanów. Czy Akop Szostak wycofa się z "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami"?

Multimedia

Akop Szostak wycofa się z "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami"?

Kolejna kontuzja uczestnika 10. edycji "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami"! Tym razem problem ma Akop Szostek, który w poprzednim odcinku, razem z Sarą Janicką zatańczył paso doble i otrzymał od jurorów 17 punktów.

Kontuzja pozbawiła ich dalszego udziało w show?Zobacz więcej

W weekend Akop zamieścił w mediach społecznościowych swoje zdjęcie, na którym porusza się o kulach! To zaniepokoiło jego fanów, a zawodnik KSW postanowił wyjaśnić, co się stało: - Mam przepuklinę, jak się okazało. Zrobiłem rezonans magnetyczny i gdzieś tam jest ucisk na nerw, co daje takie oznaki, że nie mogę się schylać, ciężko mi chodzić - powiedział w relacji na Instagramie.

Czy Akop Szostak wycofa się z programu? - Jeszcze próbuję brać w tym udział, ale wczoraj nie trenowałem, dziś nie trenuję i jutro też nie dam rady trenować, więc będę miał 3 dni na przygotowanie choreografii, ale mam nadzieję, że jakoś tam sobie poradzę, lepiej lub gorzej. Bo walkowerem nie chce się przegrywać. Ja zawsze jestem dobrej myśli - zaznaczył.

Sandra Kubicka z psem i seksowna Barbara Kurdej-Szatan na parkiecie. Zobacz zdjęcia!Zobacz więcej

Akop Szostak - kim jest?

Zawodnik KSW, którego góra mięśni zrobi wrażenie nawet na najbardziej wysportowanych facetach. Jednak, choć w walce Akop Szostak może być bezlitosny, to na co dzień jest cichym facetem, który kocha towarzystwo zwierząt i … boi się silnych kobiet! Akop nie przepada za imprezami i szaleństwami. Najlepiej czuje się w domu, u boku swojej ukochanej - Sylwii Szostak i trzech, przygarniętych ze schroniska psów. Pierwszego para wzięła tuż po swoim ślubie, a chwilę później w ich domu pojawiły się dwa kolejne pupile. Szostak mówi o nich "moje dzieci" i kocha je całym sercem. Ich podobizny wytatuował sobie nawet na ciele! Te trzy zwierzaki i żona to dla Akopa cały świat. I choć może Sylwia Szostak trzyma krótko męża, to ten zawsze może liczyć na jej wsparcie. - Moja żona to moja największa siła, bo dzięki niej podnosiłem się po każdej porażce, bo największa walka była po wszystkim, kiedy sam sobie nie mogłem wybaczyć, że przegrałem - napisał kiedyś Akop. Jak widać wielkie mięśnie kryją niekiedy równie wielką wrażliwość. Oby kontuzja nie przeszkodziła mu w zdobywaniu kolejnych umiejętności tanecznych!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • to pr. rozrywkowy, ale jego bazą zawsze powinien być jak najlepszy taniec! (gość)

    Chciałam finału Adam Małczyk i Hanna Żudziewicz oraz Damian Kordas i Janja Lesar. Obaj panowie mają zdolności taneczne i finał byłby na wysokim poziomie. Natomiast skoro Adam odpadł (częściowo wyeliminowała go kontuzja) to finał widzę taki: Damian i Janja oraz Barbara Kurdej-Szatan i Jacek Jeschke. A zwyciężyć powinni wtedy Damian i Janja. Dawno nie wygrywał mężczyzna- uczestnik. A i Janja nigdy nie wygrała. Bardzo jej się to należy.

    10.10.2019 16:33
  • Magda (gość)

    Jeżeli w tańcu z gwiazdami nie chodzi o taniec, to o co chodzi? Czy tańczące pary uważają widza za kogoś kogo nie interesują profesjonalne w tym wypadku tańce.

    07.10.2019 20:36

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×