"Taniec z gwiazdami 10". Janja Lesar w końcu wygra "Dancing with the stars"? Damian Kordas jest jej najlepszym partnerem?

Janja Lesar w końcu wygra "Taniec z gwiazdami"? Utalentowana tancerka i choreografka w 10. edycji "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" partneruje młodemu kucharzowi, Damianowi Kordasowi. Czy jak dotąd to jest jej najlepszy partner?

Multimedia

Janja Lesar i Damian Kordas wygrają "Dancing with the stars"?

Damian Kordas jako pierwszy mężczyzna-gwiazda w 10. edycji "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" otrzymał maksymalną ilość punktów od jurorów. To zasługa jego ciężkiej pracy, ale także jego tanecznej partnerki - Janji Lesar. Utalentowana tancerka wielokrotnie pokazała już, ze potrafi na parkiecie zdziałać cuda. W końcu wygra?

Basia Kurdej-Szatan i Damian Kordas najlepsi! Jak zareagowali na najwyższe noty?Zobacz więcej

Janja Lesar występowała w "Tańcu z gwiazdami" 9 razy - pojawiała się zarówno w TVN, jak i w Polsacie. Damian jest jej 10. partnerem. W wielu edycjach pracowała z parami jako choreografka. Po raz pierwszy na parkiecie mogliśmy ją podziwiać dopiero w 8. edycji show emitowanego w TVN (jesień 2008 r.). Partnerowała wtedy Pawłowi Stasiakowi i niestety odpadli jako pierwsi. Później Janja tańczyła z Marcinem Chochlewem, Michałem Kwiatkowskim (zajęli 3. miejsce), Maciejem Jachowskim, Bilguunem Ariunbaatarem (2. miejsce), Dawidem Kwiatkowskim (3. miejsce), Michałem Koterskim, Popkiem i Sebastianem Stankiewiczem.

Mimo, że Janja miała już wcześniej szanse na zwycięstwo, wygląda na to, że teraz są one jeszcze większe. Wystarczy przypomnieć, że w każdym programie, w którym pojawiał się Damian Kordas - to właśnie on go wygrywał ("MasterChef" oraz "Agent-Gwiazdy"). Czy łącząc siły z Janją po raz kolejny będzie triumfował? Co na ten temat sądzą sami zainteresowani? Jak dogadują się poza parkietem? Zobacz wideo!

Wypadek podczas występu! Damian będzie mógł dalej tańczyć?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • gdyby tańczyli ostatnio przed Basią i Jackiem to oni dostaliby pierwsze 30 pkt. (gość)

    Bardzo chcę żeby wygrali. Damian bardzo dobrze sobie radzi w programie. A Janja zasługuje na wygraną. Jest fantastyczną osobą i tancerką. Damian to ostatni mężczyzna-uczestnik tej edycji, który został w grze. Musi się bronić do końca. :) I tak do zwycięstwa. Niech wygra facet. Odpaść powinni kolejno Monika i Jan (Jankowi już starczy tych wygranych), Magda i Kamil (Magda jest najsłabsza), Ola i Tomek (Ola jest cały czas na tym samym średnim poziomie).

    18.10.2019 11:23

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×