"Taniec z gwiazdami 10". Kontrowersyjny wynik 1. odcinka! Odpadła para, która mogła dojść do finału?

Pierwszy odcinek jubileuszowej, 10. edycji, programu "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" za nami! Jak na parkiecie poradziła sobie Barbara Kurdej-Szatan? Czy Monika Miller zatańczyła najgorzej? Kto okazał się największym zaskoczeniem? Sprawdźcie, co wydarzyło się w 1. odcinku programu "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami 10".

Multimedia

"Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami 10" odcinek 1. - co się wydarzyło?

Stało się! Program "#"Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" powrócił na antenę telewizji Polsat z nową edycją, a wraz z nim do jury powrócił niezastąpiony Michał Malitowski! Czy czeka nas jedna z najciekawszych edycji ostatnich lat? Wiele na to wskazuje!

Jako pierwsi na parkiecie pojawili się Damian Kordas i Janja Lesar, którzy zatańczyli jive'a. Damian, wszystko potrafisz. Bardzo dobry początek programu - krótko powiedział po występie Michał Malitowski. Para otrzymała 21 punktów. Następnie parkiet przejęli Monika Miller i Jan Kliment. Para na warsztat wzięła cha-chę. Ten taniec był bardzo mechaniczny. Zrób oddech i poczuj przyjemność - skomentowała taniec Iwona Pavlović. Para otrzymała 15 punktów.

Sandra Kubicka i Adam Adamonis nie trenują przez kontuzję modelki? Zobacz więcej

Rafał Szatan i Lenka Klimentova na warsztat wzięli jive'a. Nie chcę dowcipkować, że to był szatański taniec... Rafał, bardzo ładnie! - powiedział krótko Andrzej Grabowski. Rafale, myślałem, że będzie szatan, a na parkiecie był anioł - dodała Pavlović. Para zdobyła 19 punktów. Magda Bereda i Kamil Kuroczko zaprezentowali się w cha-chy. Jest wielki brak, brak koncentracji na ruchu, dużo pracy cię czeka - tak występ podsumował Michał Malitowski. Para zdobyła 12 punktów.

Joanna Lazer i Rafał Maserak zatańczyli walca angielskiego. Asiu, jesteś bardzo pięknie osadzona w ramie Rafała Maseraka - powiedziała zadowolona Iwona Pavlović. Bardzo piękny ten walc klasyczny - dodał Andrzej Grabowski. Para zdobyła 23 punkty. Ola Kot i Tomasz Barański spróbowali swoich sił w jive. Masz swój styl Olu, dałaś radę, masz dużo wdzięku i pozytywnej energii - skomentował taniec Michał Malitowski. 19 punktów to wynik pary.

Adam Małczyk i Hania Żudziewicz w swoim pierwszym tańcu zaprezentowali tango. Jestem w szoku, że tak tańczysz! - powiedział zadowolony Michał Malitowski. Punktacja była wysoka! 27 punktów, z czego 10 od Andrzeja Grabowskiego! Sandra Kubicka i Adam Adamonis zatańczyli cha-chę. Na was się patrzy tak, jakbyście tańczyli razem od dawna - skomentował Malitowski. No i to była cha-cha, gratuluję - dodał Andrzej Grabowski. Para uzyskała 23 punkty.

Rafał Szatan porwał sukienkę Lenki przed 1. odcinkiem! Stres zje uczestników?Zobacz więcej

Reni Jusis i Misza Steciuk swoich sił spróbowali w walcu angielskim. Czujesz muzykę i to mi się podoba, ale są drobne rzeczy do poprawki - tak taniec ocenił Michał Malitowski. Para uzyskała 22 punkty. Akop Szostak i Sara Janicka to kolejna para, która postawiła na cha-chę. Akop, można było lepiej zatańczyć - krótko powiedział Andrzej Grabowski. Wynik to 13 punktów.

Barbara Kurdej-Szatan i Jacek Jeschke na parkiecie zatańczyli tango. Nie, nie, nie, po prostu nie możecie w pierwszym odcinku tak dobrze tańczyć! - powiedziała zachwycona Iwona Pavlović. To mógłby być taniec finałowy - dodał Andrzej Grabowski. 29 punktów to wynik pary, która otrzymała aż dwie "dziesiątki"!

Z PROGRAMU "TANIEC Z GWIAZDAMI 10" ODPADLI RENI JUSIS I MISZA STECIUK!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • myślałam, że 13-go w piątek nikt nie będzie odpadał (gość)

  Trzynasty piątek pechowy dla Reni i Miszy. Szkoda ich. Jedna z największych gwiazd tej edycji, jeśli nie największa- z największym dorobkiem odpada w 1-szym odcinku. Przykre to. Także ze względu na Miszę. Bardzo nie lubię kiedy nowi tancerze muszą żegnać się z programem już na początku. Po pierwsze w pierwszym odcinku nikt nie powinien odpadać. Po drugie głosowanie widzów powinno obejmować 2-3 najsłabsze pary, a reszta powinna bezpiecznie przechodzić dalej. Po trzecie darmowe głosowanie internetowe to największy błąd tego programu, bo zaburza wyniki. W ten sposób najczęściej głosuje młodzież, która nie zawsze zważa na to kto jak tańczy tylko kogo lubią lub znają z internetu. Część z nich może nawet nie znać Reni choć jest ona uznaną wokalistką. I potem są takie, a nie inne wyniki. Słabsi zostają, a mocniejsi odpadają. Szkoda.

  14.09.2019 14:22
 • Aleksander (gość)

  To co się zdarzyło po pierwszym odcinku"Tańca z gwiazdami" jest dowodem na niski poziomem ludzi którzy głosują po przez SMS super tancerz z bardzo doborze tańczącą partnerką odpadają to wielkie nieporozumienie !!!!

  14.09.2019 10:03
 • Adasari (gość)

  Żal i błąd ! Odpadła niesprawiedliwie wspaniała para. Elegancka Reni i najprzystojniejszy tancerz, Szok! Zachowanie Reni po fakcie- szacunek!

  14.09.2019 08:18
 • witia (gość)

  Ten wasz taniec z gwiazdami to jedna ściema polsatowska jak pislam

  13.09.2019 22:38

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×