"Taniec z gwiazdami 10". Leszek Miller zatańczy z Moniką Miller w "Dancing with the stars"! Jaki taniec zaprezentują?

Tego jeszcze nie było! W najbliższym odcinku "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami” na parkiecie show swoje umiejętności zaprezentują bliscy uczestników. Niektórzy wybrali przyjaciół, inni matki, a Monika Miller postawiła na swojego słynnego dziadka! W jakim tańcu zaprezentuje się nam były premier?

Multimedia

"Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" w piątek, 25.10.2019 o godz. 20:05 w Polsacie! - sprawdź program tv

To wyzwanie dla każdego z nich. Dotychczas jedynie trzymali kciuki i podziwiali swoich bliskich z widowni. Tym razem sami staną się na chwilę gwiazdami programu. I tak Magdę Beredę zobaczymy u boku jej mamy w gorącej sambie, Barbarę Kurdej-Szatan wraz z tatą w eterycznej rumbie, a Monikę Miller i jej dziadka w romantycznym walcu do jednego z najsłynniejszych utworów na świecie "Yesterday" grupy The Beatles.

Ciężarna Joanna Moro, zachwycająca Olga Kalicka i Beata Tadla na jubileuszu programu! Kto jeszcze się pojawił?Zobacz więcej

Nie jest tajemnicą, że dziadek jest dla młodej celebrytki wielkim wsparciem. - Dziadkowie to moja najbliższa rodzina. Bardzo dużo się od nich nauczyłam. Nie wyobrażam sobie jakby to było bez nich – powiedziała Monika w jednym z wywiadów.

Ola Kot i Sandra Kubicka postawiły z kolei na sprawdzonych kumpli. Dziewczyny zaprezentują się wraz z nimi w swingu i tangu. Nie oznacza to jednak, że nasi tancerze mają wolne. W najbliższym odcinku każda z gwiazd wystąpi dwukrotnie. Raz ze swoim stałym partnerem, raz z ukochaną osobą. Czy któraś z nich odkryje przed publicznością skrywany dotąd taneczny talent? O tym przekonamy się już w piątek. Nie możecie tego przegapić!

Wpadka Moniki Miller i Jana Klimenta w 2. odcinku! Leszek Miller komentuje!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • olalalala (gość)

  Wydaje sie byc bardzo sympatyczna wrazliwa dziewczyną. trzymam kciuki.

  25.10.2019 20:12
 • pytania dziennikarzy jakoś tam się ziściły (gość)

  Wolałam tria- uczestnik i dwoje tancerzy. Było wtedy bardziej tanecznie i profesjonalnie. Myślałam, że występy z rodzinami (wtedy rodzeństwami) to jednorazowy pomysł 20 jubileuszowego tzg. Teraz też jest jubileusz więc może dlatego. I to już z różnymi członkami rodziny.

  25.10.2019 19:18
 • emeryt (gość)

  komuchy wracają na salony

  25.10.2019 18:49

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×