"Taniec z gwiazdami 10". Najlepsze zdjęcia z drugiego odcinka! Kto zachwycił na parkiecie?

Drugi odcinek "Tańca z gwiazdami" już za nami! W tym odcinku królowała Sandra Kubicka, a wielkimi przegranymi okazali się Rafał Szatan i Lenka Klimentova! Jak prezentowali się pozostali uczestnicy? Zobaczcie zdjęcia!

Multimedia

"Taniec z gwiazdami" odcinek 2. - zdjęcia

Trwa kolejna edycja "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami". Gwiazdy już powoli przyzwyczajają się do morderczych treningów i robią coraz większe postępy. Nic dziwnego, że Iwona Pavlović nazwała tę edycję "taneczną"!

Najniższe noty znowu dla Magdy Beredy i Kamila Kuroczko! Mają dość krytyki?Zobacz więcej

Drugi odcinek był wyjątkowo udany dla Sandry Kubickiej i Adama Adamonisa oraz Adama Małczyka i Hanny Żudziewicz. Jury uznało, że modelka jest najlepiej tańczącą gwiazdą, a Adam Żudziewicz tańczy najlepiej porównując z pozostałymi męskimi uczestnikami!

Mniej szczęścia mieli Magda Bereda i Kamil Kuroczko, których quickstep został oceniony bardzo nisko, bo tylko na 12 punktów. Jednak to nie oni musieli pożegnać się z programem. Decyzją widzów w drugim odcinku odpadł Rafał Szatan, który tańczył w parze z Lenką Klimentovą.

Barbara Kurdej-Szatan broni męża i nie zgadza się z werdyktem! Ma rację?Zobacz więcej

W naszej galerii zebraliśmy dla Was najlepsze zdjęcia z drugiego odcinka "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami"! Kto zaprezentował się najlepiej? Jak wyglądały gwiazdy i ich tancerze? Sprawdźcie koniecznie!

Zobacz galerię

Wpadka Moniki Miller i Jana Klimenta w 2. odcinku! Leszek Miller komentuje!Zobacz więcej

Komentarze

Skomentuj
  • na widowni sporo znajomych twarzy (gość)

    Fajne wrażenie zrobił taniec Sandry i Adama chociaż chwilami mam wrażenie, że to ona ma bardziej taneczną postawę. Ciężko znaleźć cokolwiek o jego drodze tanecznej (może to przez zmianę nazwiska... choć nie wydaje się). Szkoda Rafała. Wydaje się, że ma większe predyspozycje do standardu, bo ma jakąś płynność ruchu. Takie miałam odczucie po ich walcu z 1 odc. Chociaż akurat muzyka, do której wtedy tańczyli przypomniała mi przepiękną rumbę Anety Zając i Stefano Terrazzino. ♥ Basia też chyba będzie lepsza w standardzie. Czasem bywa tylko taka jakby ciężkawa. Np. w cza czy mogło być nieco więcej energii. Ale faktycznie przez cały wczorajszy odcinek była jakaś poważna. Z kolei Monika może się okazać dobra w tańcu współczesnym. Po wczorajszym występie mam takie skojarzenie i odczucie. Na plus całego odcinka jest też to, że na wstępie poświęcono uwagę orkiestrze. Może już zawsze powinno być tak, że mówi o niej lektor. Jest też i ale. Nawiązanie Krzysztofa Ibisza do zamieszania wokół tańców dwóch par po 1 odcinku było uszczypliwe. Przez takie coś TzG traci na klasie. To co dzieje się poza programem nie powinno być komentowane na wizji w taki sposób. Michał Malitowski też o tym wspomniał, ale jakoś żartobliwie. Jednak prowadzący powinien bardziej rozważnie dobierać słowa. No i po co znów te wędrówki widzów... naprawdę nie można nad tym zapanować? I jeszcze skoro to wg Iwony "taneczna edycja" (choć były lepsze, także technicznie; choćby 11 czy 20 edycja) to historie uczestników nie powinny brać góry.

    21.09.2019 14:42

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×