"Taniec z gwiazdami 10" odcinek 5. Akop Szostak i Sara Janicka odpadli z programu! Rzeczywiście byli najsłabsi?

Za nami 5. odcinek 10. sezonu programu "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami". Tym razem było bardzo imprezowo! Działo się, oj, na parkiecie znowu było gorąco! Sprawdźcie, co wydarzyło się w 5. odcinku programu "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami 10".

Multimedia

"Taniec z gwiazdami" odcinek 5. - co się wydarzyło

Piąty odcinek programu "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" 10" rozpoczął się od wspólnego tańca wszystkich uczestników, którym przygrywał zespół Piersi. Następnie przyszedł czas na taniec improwizowany - wszystkie występy w tym odcinku oceniać będą Andrej Grabowski, Iwona Pavlović oraz... Kris Adamski, który jednorazowo zastąpił Michała Malitowskiego. W tańcu improwizowanym najlepsi okazali się... Akop Szostak i Sara Janicka! Brawo!

Magda Bereda i Kamil Kuroczko zatańczyli walca wiedeńskiego do hitu Pawła Domagały! Chyba miałaś za mało pochylone ciało. Ciut plątały się nóżki - tymi słowami w programie zadebiutował Kris Adamski. Nie było tak tragicznie źle, dałaś się wyjątkowo dźwigać Kamilowi - dodała Iwona Pavlović Wynik pary to 17 punktów.

Kontuzja pozbawiła ich dalszego udziało w show?Zobacz więcej

Akop Szostak zmagał się z kontuzją i podczas treningów ledwo chodził! Czy to oznacza koniec Akopa i Sary w programie? Oby nie, ale na pewno będzie bardzo ciężko! Akop, jak na wojownika przystało, nie poddał się i w fokstrocie dał z siebie wszystko. Lekko się już zmiękczyłeś w tym programie, ale stopy to wciąż drewno - powiedziała Iwona Pavlović. Para zdobyła 18 punktów. Po wszystkim Akop ponownie wyszedł na parkiet i... zatańczył z własną żoną!

Ola Kot i Tomasz Barański sprawdzili się w rumbie. Było bardzo zmysłowo! Miały być białe róże, ale pojawiły się pewne taneczne kolce... - powiedziała Pavlović. Para uzyskała 20 punktów. Następnie parkiet przejęli Monika Miller i Jan Kliment, którzy dzisiaj postawili na jive. Dla pary specjalnie zaśpiewał Czadoman, którzy przygotował wyjątkową wersję piosenki "Ruda tańczy jak szalona"! Może nie ruda, ale na pewno szalona - krótko powiedział Adamski. Wynik pary to 21 punktów.

Michał Malitowski nie pojawi się w jury! Czadoman znowu na parkiecie!Zobacz więcej

Sandra Kubicka i Adam Adamonis poszli razem w tango! Tańczyliście jak zwykle pięknie - powiedział Andrzej Grabowski. Wynik pary to 28 punktów! Specjalista od imprez, czyli Barbara Kurdej-Szatan i Jacek Jeschke zatańczyli walce wiedeńskiego do utworu "Biały miś". Basieńko, na tej imprezie upajam się waszym tańcem - krótko skomentowała Iwona Pavlović. Para rozbiła bank - 30 punktów! To pierwsza "trzydziestka" w tej edycji programu.

Damian Kordas i Janja Lesar zmierzyli się z quick stepem. Trochę było chaosu - powiedział po tańcu Kris Adamski. Ten występ nie poszedł po myśli Kordasa - wystąpiła kontuzja. Ostatecznie para otrzymała aż 30 punktów! To się nazywa zrozumienie.

Z PROGRAMU "TANIEC Z GWIAZDAMI" ODPADLI AKOP SZOSTAK I SARA JANICKA

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • ... (gość)

    Szkoda Sary, ale jeśli kontuzja Akopa jest tak poważna to nie wiadomo jakby było dalej. Podobnie jak tydz. wcześniej w przypadku Adama Małczyka. Zdrowie najważniejsze.

    18.10.2019 10:23

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×