"Taniec z gwiazdami 10" odcinek 5. Basia Kurdej-Szatan i Damian Kordas najlepsi! Jak zareagowali na najwyższe noty?

Basia Kurdej-Szatan i Jacek Jeschke oraz Damian Kordas i Janja Lesar byli najlepsi w 5. odcinku "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami". Jak zareagowali, gdy zobaczyli maksymalną ilość punktów na swoich kontach?

Multimedia

"Taniec z gwiazdami" odcinek 5. - padły pierwsze "trzydziestki"!

Przełom w 10. edycji "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami"! Jurorzy po raz pierwsi pokazali maksymalne noty! Maksymalną ilość punktów na tablicach jurorskich zobaczyli Barbara Kurdej-Szatan oraz Damian Kordas i Janja Lesar. Jak zareagowali?

Debiut nowego jurora i taneczna imprezka. Kto odpadł z programu?Zobacz więcej

- Bardzo długo na to czekaliśmy i pracowaliśmy bardzo ciężko od momentu postawienia pierwszych tanecznych kroków - wskazuje Janja. - Trochę nie spodziewaliśmy się, że to właśnie w tym odcinku zobaczymy te trzy dziesiątki - przyznaje z kolei Damian. Z kolei Barbara Kurdej-Szatan nie ukrywa swojej radości. - To było coś wspaniałego jak zobaczyłam te trzy dziesiątki - mówi. Aktorka zauważyła, że po raz pierwszy od kiedy tańczy w programie nie zrobiła żadnego błędu.

W 5. odcinku "Dancing with the stars" na parkiecie zapanowała biesiadna atmosfera. Barbara Kurdej-Szatan i Jacek Jeschke zatańczyli walca wiedeńskiego do utworu "Biały miś", a Damian Kordas i Janja Lesar zmierzyli się z quick stepem w rytm "Prawy do lewego" Kayah i Bergovica.

Wypadek podczas występu! Damian będzie mógł dalej tańczyć?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×