"Taniec z gwiazdami 10" odcinek 8. Monika Miller i Jan Kliment oraz Magda Bereda i Kamil Kuroczko odpadli z "Dancing with the stars"!

Za nami 8., filmowy odcinek jubileuszowej edycji "Tańca z gwiazdami". Do słynnych hitów ze szklanego ekranu zatańczyło pięć par - wszystkie walczyły o wejście do półfinału. Dwie z nich pożegnały się z programem w filmowych odcinku! Kto odpadł w ćwierćfinale "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami"?

Multimedia

"Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" odcinek 8. - co się wydarzyło?

Filmowe przeboje królowały w 8. odcinku "Tańca z gwiazdami". Ćwierćfinałową rywalizację w "Dancing with the stars" rozpoczęła Monika Miller, która przemieniła się w Umę Thurman z „Pulp Fiction”. -Świetny początek programu - ocenił Michał Malitowski. W jej tańcu zabrakło mu jednak tym razem osobowości. Wtórowała mu Iwona Pavlović, która przyznała parze tylko 5 punktów. Monika i Jan zdobyli za swój pierwszy taniec w sumie tylko 18 punktów.

Magda Bereda i Kamil Kuroczko zatańczyli tango do utworu ABBY z filmu "Mamma Mia!". -Za mało, za mało, za mało - oceniła surowo Iwona Pavlović. Andrzej Grabowski polecił Magdzie, żeby jednak nie przejmowała się tym, co mówi Iwona. -To było bardzo ładne - dodał aktor.

Walca angielskiego do muzyki z filmu "Bridget Jones" zatańczyli Barbara Kurdej Szatan i Jacek Jeschke. Jurorzy byli zachwyceni ich występem. -Kilka błędów było, ale to co mi się najbardziej podobało, to to że byliście przytuleni, w tańcach standardowych to bardzo rudne - ocenił Michał Malitowski. -Fantastycznie - dodał Andrzej Grabowski. Za swój pierwszy taniec zdobyli 27 punktów.

Damian Kordas na parkiecie przeobraził się w Antonia Banderasa. Ogniste paso doble z Janją Lesar zostało bardzo wysoko ocenione przez jury. -Oprócz technicznych niuansów, miałeś więcej wiary w sobie, inicjowałeś ruch - pochwalił kucharza Michał Malitowski. Zdobyli 30 punktów. Kontuzjowanego Adama Adamonisa u boku Sandry Kubickiej zastąpił dziś Wojciech Jeschke. Para za pierwszy taniec w 8. odcinku "Tańca z Gwiazdami” zdobyła 30 punktów!

W 8. odcinku 10. edycji "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" jako pierwsi odpadli Monika Miller i Jan Kliment!

W drugiej części filmowego odcinka "Tańca z gwiazdami" Magda Bereda i Kamil Kuroczko zatańczyli Bollywood do muzycznego motywu z filmu "Slumdog. Milioner z ulicy". -Lekko, ładnie i przyjemnie. To twój najlepszy taniec - oceniła Iwona Pavlović. Andrzejowi Grabowskiemu zabrakło w tym radosnym tańcu uśmiechu. Jurorzy przyznali tym razem tej parze 19 punktów.

Następnie parkietem rozbujali Barbara Kurdej Szatan i Jacek Jeschke. Para pokazała mroczne oblicze w pirackim paso doble z "Piratów z Karaibów”. Jurorzy chwalili ich m.in. za fantastyczną energię. Basia i Jacek za swój drugi taniec zdobyli 28 punktów.

Damian Kordas i Janja Lesar w drugim wejściu zatańczyli walca do wzruszającego hitu z filmu "Uwierz w ducha". -Chyba pierwszy raz chciałabym dać ci 10, żebyś tylko przeszedł dalej. Uwierzyłam w ducha - przyznała szczerze Pavlović. Ich występ również został oceniony na 28 punktów.

Drugim tańcem Sandry Kubickiej był walc wiedeński do przeboju z „50 twarzy Greya”. Para nie powtórzyła jednak wyniku z pierwszej tury. Za drugi taniec zdobyli 24 punkty.

W 8. odcinku 10. edycji "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" odpadli Monika Miller i Jan Kliment oraz Magda Bereda i Kamil Kuroczko!

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • Marta Stefaniak z Sieradza (gość)

  Mam jedną parę Barbare kuder satan i Jacek jeskie

  11.11.2019 20:47
 • Marta Stefaniak z Sieradz (gość)

  Jedna para Barbara Kurdej-Szatan i Jacek jeskie

  11.11.2019 20:44
 • Marta Stefaniak z Sieradza (gość)

  Ja mam jedną parę Barbare kter satan i Jacek jeskie

  11.11.2019 20:41
 • NieMowiePoUkrainskiemu (gość)

  Polska jezyk trudna!

  09.11.2019 18:14

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×