"Taniec z gwiazdami 10". Rafał Maserak czuje się niepewnie przy Rudej? "Tańczyła jak szalona!"

Joanna Lazer, czyli Ruda z zespołu Red Lips brawurowo wtargnęła na parkiet "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami"! Nic dziwnego, w końcu jej partnerem jest Rafał Maserak. Co popularny tancerz sądzi o swojej nowej partnerce?

Multimedia

Ruda i Maserak po 2. odcinku "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami 10"

Joanna "Ruda" Lazer to niewątpliwie jedna z najbardziej energicznych uczestniczek 10. edycji "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami". Wokalistka zespołu Red Lips nigdy wcześniej nie tańczyła, ale już teraz stawiana jest w gronie faworytów programu. Co na ten temat sądzi jej taneczny partner, Rafał Maserak?

Kolejni faworyci pożegnali się z programem? Kto wypadł najlepiej?Zobacz więcej

W 2. odcinku jubileuszowej odsłony show Polsatu, Ruda i Maserak zatańczyli jive'a. Po tym występie Michał Malitowski stwierdził, że Joanna jest jedną z faworytek programu. Jurorzy swoje zadowolenie wyrazili punktacją - para otrzymała aż 26 punktów na 30 możliwych!

- Rafał zawsze uważa, że może być lepiej. Z resztą ja też tak uważam - zaznaczyła Ruda po odcinku. - Przed samym wyjściem na parkiet Ruda oszalała! - zdradza z kolei Rafał Maserak. Co miał na myśli? Dlaczego poczuł się przy niej niepewnie? Zobacz wideo!

Najniższe noty znowu dla Magdy Beredy i Kamila Kuroczko! Mają dość krytyki?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • :) (gość)

    Najbardziej przekonują mnie i największy potencjał widzę w Adamie Małczyku, Damianie Kordasie i właśnie w Rudej. Oby wytrwali jak najdłużej.

    21.09.2019 13:22

Dodaj komentarz

  • Trwa cisza wyborcza, dlatego komentowanie w serwisie zostało tymczasowo zablokowane. Zapraszamy do dzielenia się opiniami i komentarzami po zakończeniu ciszy

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×