"Taniec z gwiazdami 10". Ruda z Red Lips opowiedziała o traumatycznym wydarzeniu z przeszłości. Miała złamany kręgosłup!

W 2. odcinku 10. edycji "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami" Ruda z Red Lips postanowiła podzielić się trudną historią z przeszłości. Okazuje się, że kilka lat temu miała złamany kręgosłup!

Multimedia

Ruda z Red Lips miała złamany kręgosłup!

Ruda, czyli Joanna Lazer - wokalistka zespołu Red Lips jest jedną z uczestniczek 10. edycji "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami". W 2. odcinku show wyjawiła, że w przeszłości brała udział w poważnym wypadku samochodowym, w wyniku którego złamała kręgosłup!

Rafał Maserak czuje się niepewnie przy Rudej? "Tańczyła jak szalona!"Zobacz więcej

Do traumatycznego zdarzenia doszło pół roku przed maturą Joanny. Wypadek samochodowy był bardzo poważny. Ruda doznała urazu kręgosłupa, a osoba, która z nią podróżowała poniosła śmierć. O wszystkim Ruda opowiedziała przed tańcem w 2. odcinku show Polsatu. Słuchając materiału przed występem, z trudem opanowała łzy.

Czy urazy sprzed lat mają wpływ na obecną kondycję Joanny? Czy taniec może jej zaszkodzić? - To było 12 lat temu więc wszystkie fizyczne urazy są już zagojone - wyjaśnia wokalistka. Co na ten temat sądzi jej taneczny partner, Rafał Maserak? Zobacz wideo!

Najlepsze zdjęcia z drugiego odcinka! Kto zachwycił na parkiecie?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • pod wrażeniem (gość)

    Świetnie tańczy jak na osobę, która miała złamany kręgosłup. Podziw. Oby tylko więcej o tym nie mówiono i nie robiono sztucznego szumu wokół tego i jej osoby. Tak było w poprzedniej edycji z Joanną Mazur. Oczywiście Asia Mazur tańczyła bardzo dobrze, ale tego szumu wokół jej sytuacji prywatnej było za dużo. Świadomie bądź nie wykorzystała to bardziej dla siebie. A mogła skupić tym sposobem uwagę nie na sobie, a na innych niepełnosprawnych. Dużo bardziej odpowiadała mi w programie postawa Iwony Cichosz. Ona nie ubolewała nad sobą, nie płakała przed kamerą, nie skupiała uwagi na sobie. Starała się natomiast subtelnie zwrócić uwagę na ogólną sytuację osób Głuchych. Brawa jej za to. :) ♥ P. S. Wciąż żałuję, że Iwona i Stefano nie wygrali TzG (choć powinni).

    23.09.2019 13:49

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×