"Taniec z gwiazdami 10". Sandra Kubicka chce być aktorką! Adam Adamonis wciągnie ją do "Przyjaciółek"?

Sandra Kubicka udowodniła już, że świetnie tańczy, teraz liczy na nowe wyzwanie. Okazuje się, że modelka chciałaby być aktorką! Czy jej taneczny partner, Adam Adamonis, który jednocześnie jest aktorem, wciągnie ją do "Przyjaciółek"?

Multimedia

Sandra Kubicka chce być aktorką!

Sandra Kubicka świetnie sobie radzi z na parkiecie "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami". Jej partner - tancerz i aktor - Adam Adamonis nie ukrywa, że jest z niej bardzo dumny. Na dodatek okazuje się, że ma ze swoją taneczną partnerką coraz więcej wspólnego!

Sandra Kubicka jest znudzona i chce dostawać wyższe oceny od jurorów!Zobacz więcej

W 5. odcinku show Polsatu Sandra zaprezentowała swój kolejny talent. Tańcząc tango w rytm hitu Budki Suflera "Takie tango" wykorzystała swoje umiejętności aktorskie, o których do tej pory niewiele osób wiedziało. - Sandra przed kamerami po prostu nagle tryska czymś, co się nazywa talent sceniczny - zauważa Adam Adamonis.

Modelka przyznaje, że zawsze dobrze czuła się przed kamerami. - Jak zaczynałam karierę modelki i nagrywałam swoją pierwszą reklamę zrozumiałam, że wolę kamerę niż aparat fotograficzny - zaznacza. Czy dzięki temu, że Adam Adamonis jest aktorem, będzie jej łatwiej spróbować swoich sił na planie filmu lub serialu? A może wkrótce zobaczymy ją w "Przyjaciółkach", gdzie Adamonis wciela się w Andrzeja - byłego męża Ingi (Małgorzata Socha)? Przekonamy się wkrótce!

Narzeczony Sandry Kubickiej jest zazdrosny o Adama Adamonisa?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Telemaniac (gość)

    Niech juz wraca do ameryki bo juz tu za duzo o niej- tam na modelke za gruba to u nas probuje zaistniec- jeszcze w pornolach jej nie bylo- a co sie zwíaze z facetem to juz slub, juz to ten jedyny, juz mama zatwierdzila a wychodzi niewypal-nawet psem nie potrafi sie zając-jakies banialuki wymysla jaka to ona biedna z biednej patologicznej rodziny, ze ojca nie znala ale ojca nazwisko nosi i na imprezy ojca zaprasza i zdjecia z ojcem wstawia-zenada jakich malo byle tylko zaistniec

    08.11.2019 00:20
  • trzy dodatkowe pkt. nie pomogły parze, która odpadła (gość)

    Patrząc na występ grupowy faktycznie dobrze, że wygrali go Akop i Sara. To był najbardziej taneczny element tej zabawy. Aż trudno uwierzyć w jego kontuzję. A to dobrze o nim świadczy. W dawniejszych edycjach było wiele kontuzji, ale uczestnicy wręcz nie chcieli o nich mówić. I to było super. Teraz jest niemal odwrotnie. Niefajne. Podczas tańca Moniki i Jana przypomniał mi się fantastyczny jive Iwony Cichosz i Stefano Terrazzino za 40 pkt. Jive Moniki i Jana się do tego nie umywa. Magda wreszcie lepiej. Natomiast Ola słabo. Piosenka do której tańczyła to kolejne skojarzenie ze Stefano Terrazzino. Faktycznie jak mówił w TTBZ bardziej do cza czy. I kiedyś w tzg już tak chyba było.

    18.10.2019 11:15

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×